Míša Tomešová vedle manžela Romana zářila v květované róbě.

Míša Tomešová vedle manžela Romana zářila v květované róbě. Michaela Feuereislová

Takhle to na Tháliích slušelo partnerkám nominovaných zpěváků: Nejvíce zářila čerstvá maminka Míša Tomešová

Předávání prestižních divadelních Cen Thálie je po roce zase tady! Slavnostní večer, který se koná tradičně v Národním divadle, svou přítomností i půvaby rozzářily zejména partnerky třech zpěváků, kteří byli nominováni za své výkony v oboru muzikál, opereta, či jiný hudebnědramatický žánr.

Romana Tomeše doprovodila jeho manželka Míša (30), která poprvé po porodu vyrazila do společnosti a ze všech nejvíce zářila. Květovanou róbu si vypůjčila a sladila s kabelkou, kterou měla doma. Také si nechala udělat speciální účes ze dvou copů a rozdávala úsměvy na všechny strany. „Jsem stále pozitivně naladěná. Mám úžasné dítě. Nechá mě spát a jen díky tomu vypadám tak, jak vypadám,“ svěřila Super.cz Míša.

Pepovi Vojtkovi, který nominaci proměnil, přišla fandit jeho manželka Jovanka. Ta zvolila tmavou róbu se stříbrnými odlesky. „S výběrem mi pomáhala stylistka,“ řekla Super.cz. Velmi podobný materiál si vybrala i partnerka třetího nominovaného Vojty Dyka Tatiana Vilhelmová (43), která o trochu lépe vyladila doplňky a šperky. 

Která z dam se vám nejvíce líbí?

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků