Potřebujete zhubnout? I v místech, kde to jde opravdu těžko?

Pokud se vám tuk více ukládá v rizikových partiích, jako jsou boky, bříško, zadek nebo stehna, je vždy obtížné se ho efektivně zbavit. Úprava stravy, cvičení a další doporučené postupy většinou nezabírají. Abychom dostali kila opravdu účinně dolů a také vylepšili naše postavy, je třeba sáhnout po přípravcích, které pracují s prověřenými látkami na spalování podkožního tuku.
Nenahraditelné přírodní extrakty

Nenahraditelné přírodní extrakty

Každý zná pozitivní efekty např. zeleného čaje. Dodává nám především energii a zlepšuje metabolizmus, zodpovědná je za to především látka EGCG, která je v zeleném čaji hojně obsažená. Právě díky této látce mají kvalitní extrakty ze zeleného čaje i pozitivní efekt na spalování tuků a pomáhají zabraňovat jejich případnému dalšímu hromadění v organizmu. Obdobné účinky vykazuje i extrakt z guarany s definovaným obsahem kofeinu. Velmi zajímavý efekt poskytují i látky L-Carnitin, synefrin z hořkých pomerančů nebo výtažek z kořene Korejského ženšenu. Kromě výrazného vlivu na efektivní spalování tuků podporuje ženšen také tvorbu energie, udržení optimální výdrže a vitality.

Více informací
nyní na Lipoxal.cz
Pomoc od hubeňoučkých Japonců

Pomoc od hubeňoučkých Japonců

Teprve nedávno byly objeveny blahodárné účinky rostliny zvané Konjac Amorphophallus. Této rostlině se daří v nižších pohořích, především v Japonsku. Zajímavá je hlavně díky svým mohutným hlízám, které dosahují průměru až 25 cm. Právě z těchto hlíz se získává jedinečná vláknina glukomannan, která svými vlastnostmi ostatní druhy vláknin násobně převyšuje. Glukomannan je schopen nabobtnat až na úctyhodný 200násobek své původní velikosti. Díky tomu při užívání vyvolává zřetelný pocit sytosti v žaludku. Vytvořená gelovitá hmota obalí částečky potravy, trávicí enzymy působí pomaleji, a tím se zpomaluje vstřebávání sacharidů. Glukomannan na sebe váže tuky i oleje a vynáší je z trávicího traktu.

Koupit
nyní na Drmax.cz
Žádejte v lékárnách!

Žádejte v lékárnách!

Dnes je možné produkt s Konjacem koupit i v našich lékárnách. Již tisícům žen, ale i mužům pomohl svých cílů dosáhnout přípravek Lipoxal Effect. Jedinečnost doplňku stravy Lipoxal Effect spočívá v tom, že výjimečné vlastnosti obsaženého Konjacu jsou vhodně kombinovány s látkami s extrémně příznivými účinky na spalování tuků a dodání energie, jako jsou např. extrakt ze zeleného čaje s obsahem EGCG, guarana, ženšen nebo L-Carnitin. Pomůžou zbavit se i podkožního tuku v problematických partiích. Lipoxal Effect je jasnou volbou pro úspěšné hubnutí. Speciální akční balení 180+60 tbl. s až 20 dny hubnutí zdarma nyní na lékárnách Dr.Max za zvýhodněnou cenu jen 799 Kč.

Koupit
nyní na Drmax.cz

Časová osa článků