To je změna! Veronika Vrublová v SuperStar a nyní. Více ve fotogalerii!

To je změna! Veronika Vrublová v SuperStar a nyní. Více ve fotogalerii! Foto: archiv V. Vrublové, Monika Polášková

Z oplácané holčičky s problematickou pletí je sexy kůstka: Takhle se změnila blonďatá finalistka SuperStar

Mladou zpěvačku Veroniku Vrublovou, která se blýskla ve finálových kolech pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska v roce 2012, byste po půlročním intenzivním tréninku vůbec nepoznali. Z dospívající dívky s problematickou pletí je výstavní kousek takřka bez jediné chyby.

Co stojí za takovouto proměnou jednadvacetileté zpěvačky? Že by nový přítel a nová láska? Vůbec ne. Veronika stále usilovně pracuje na své kariéře, skládá nové písně, chystá letní videoklip a zcela radikálně změnila své stravovací návyky.

„Za vše může test na intoleranci potravin. Měla jsem velké problémy s pletí a díky testu jsem zjistila, že mému organismu nesvědčí mléko, kukuřice a mouka. Změnila jsem radikálně jídelníček a během dvou měsíců byly vidět zásadní změny. Dokonce jsem se odvážila nafotit i novou kolekci fotografií,“ říká sebevědomě krásná Veronika.

Že jí to na fotkách neskutečně sekne, můžete vidět sami a že jí to zpívá i na pódiu, uslyší fanoušci už na nejbližších koncertech doma, ale i na ostrově Korfu, kam se co nevidět chystá. Kdybychom parafrázovali známé rčení, řekli bychom, že za vším není třeba hledat ženu ani muže, ale třeba detektiva přes jídlo. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků