Marcela má za sebou krutou zkušenost. Video: Prima TV

Ostravská mamina, která zhubla 52 kil, se v televizi rozplakala: Manžel ji podvedl s kamarádkou a přistihla je dcera

Marcela do pořadu Jste to, co jíte nastoupila nejen se závratnou nadváhou, ale také s bolestivou životní zkušeností. Krutá rána, již jí způsobil manžel, ji dostala do stavu, kdy pro ni bylo jedinou útěchou jídlo.

Před dvěma lety Marcelina tehdy patnáctiletá dcera svého otce na rodinné oslavě přistihla v posteli s nejlepší kamarádkou své mámy. ,,Celé noci jsem nespala, plakala jsem a přemýšlela jsem, proč mi to udělali, kde jsem udělala chybu. Proč mě zradili lidi, kterým jsem nejvíc věřila? Manžel a moje nejlepší kamarádka? Jídlo bylo taková útěcha, na chvilku jsem se cítila dobře. Dokázala jsem sníst na posezení i celou bonboniéru,“ popsala Marcela své soukromí.

Krutá nevěra je už naštěstí minulostí stejně jako její obézní postava. Marcela se díky hubnoucímu pořadu dala psychicky dohromady a začala konečně řešit svůj životní styl. Slazené limonády nahradila vodou a místo sladkostí své chutě začala uspokojovat jogurtem s ořechy a skořicí. Dnes už je ostravská matka dvou dospívajících dcer o 52 kil lehčí a vyhlíží novou lásku.

Na videu najdete nejemotivnější moment z dnešního dílu pořadu Jste to, co jíte. Marcela se v něm vypořádává s nevěrou a rozpláče se. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků