Adela Banášová s přítelem

Adela Banášová s přítelem Profimedia.cz

S tímhle fešákem je konečně šťastná jako blecha: Nejlepší slovenská moderátorka se pochlubila o deset let mladším přítelem

Na Slovensku se o víkendu vyhlašovaly ceny OTO 2016 (Osobnost televizní obrazovky). Sedmnáctému ročníku ankety dominovala nejlepší slovenská moderátorka Adela Banášová (41), která si odnesla hned dvě sošky - cenu za moderátora televizních programů a ocenění Absolutní OTO, které získala za nejvyšší počet hlasů.

Adelu na slavnostním galavečeru doprovázel její o deset let mladší přítel, taktéž moderátor Viktor Vincze (26), jenž rozdával úsměvy na všechny strany a byl na svou slavnější partnerku patřičně hrdý. Banášová je po boku Viktora konečně opět šťastná. A vůbec neřeší věkový rozdíl.

„Můj partner žije ve velmi dospělém světě, tím, že dělá zprávy, tak si povídáme o politice a různých kauzách. Věk není jediným měřítkem dospělosti člověka,“ nechala se nedávno slyšet moderátorka, jež je úspěšná nejen na rodném Slovensku, ale i v Česku. Naposledy u nás například moderovala udílení filmových cen Český lev. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků