Adéla Částková to v patnácti letech pořádně rozjela.

Adéla Částková to v patnácti letech pořádně rozjela. Foto: archiv A. Částkové

Oslavila patnácté narozeniny a nadělila si nové fotky: Zpěvačce by na nových rajcovních snímcích hádal věk málokdo

Den po Valentýnu oslavila patnácté narozeniny a hned šla s kůží na trh. Mladá zpěvačka Adéla Částková si k narozeninám nadělila smyslné fotky! Adéla nafotila glamour fotky, které mají být předzvěstí jejího nového videoklipu, na kterém se podílí i zahraniční autoři.

Nejen, že má skvělý hlas, ale teď by mohla být i modelkou. A právě tady se srovnání s Ewou Farnou, ke které je často přirovnávána, nejvíce rozchází. Adéla totiž rozhodně nemá „boky jako skříň“.

"Řekla jsem si, že do muziky dám všechno. Je to něco, co mě naplňuje a šíleně baví. Tvrdě pracuji na svém hlasu a na nových skladbách, abych měla co nabídnout. Je s tím spojena i vizáž a vzhledem k tomu, že můj další klip bude taneční, rozhodla jsem se na sobě máknout. A kromě toho se ráda líbím," říká Adéla k novým fotkám.

Nový klip teď pro ni připravuje producent Honza Gajdoš a několikanásobný držitel cen Grammy Michael Jay, producent Céline Dion a autor songu „Like Toy Soldiers“ od Eminema. "Michael je můj dlouholetý kamarád, a když jsem mu představil Adélu, zajásal a společně jsme pro ni napsali song – Sugar High," prozradil Gajdoš. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků