Hunter McGrady

Hunter McGrady Profimedia.cz

Nejoblejší modelka z plavkového vydání Sports Illustrated se toho nebojí: Takhle ukázala tělo na červeném koberci

Je nejoblejší ženou, která se kdy objevila v plavkovém vydání slavného magazínu Sports Illustrated a do kapsy strčí i takovou Ashley Graham, která je aktuálně asi nejznámější XXL modelkou. A třiadvacetiletá Hunter McGrady se odhalujících kousků nebojí ani mimo pracovní dobu...

Na červeném koberci, vyrolovaném u příležitosti akce iHeartRadio Music Awards před arénou Forum v Los Angeles, tato metr osmdesát vysoká blondýnka v neděli hrdě pózovala v latexové podprsence s pásky imitujícími podvazky, kalhotkách do pasu a dlouhé, průhledné a siluetu kopírující sukni. Sebevědomí z ní přitom přímo tryskalo.

Před pár dny zase na párty zmíněného Sports Illustrated dorazila v dalším průhledném kousku, tentokrát overalu, jenž odhaloval vše, co pod ním měla, v jejím případě pouze černé spodní prádlo. Hunter se toho zkrátka nebojí a na své tělo je hrdá.

Nebylo tomu tak ale vždy. Jako teenagerka si prošla obdobím, kdy se snažila své křivky zkrotit. Postupem času ale přišla na to, že tím jen popírá svou přirozenost a že svádí předem prohranou bitvu. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků