Má váš chlap kouty? Co s tím?

Pokud odpovíte ano, začněte tento problém vašeho muže řešit. Říkáte si, že je na to ještě mladý? Omyl! V dnešní době je naprosto přirozené, že i třicátníci bývají plešatí. Opravdu se vyplatí, když zavčas začne užívat potřebnou výživu. Je to jen na vás, protože víte, že váš muž si nic sám na podporu růstu vlasů nekoupí. Přinášíme vám vysvětlení a zejména rady, jak vypadávání vlasů zabránit.
První signály zvýšeného vypadávání vlasů

První signály zvýšeného vypadávání vlasů

Je těžké poznat do jaké míry je vypadávání vlasů přirozené. Nemyslete si, že vlasy nebudou vypadávat vůbec. I u zdravé pokožky dochází k vypadávání vlasů a k jejich následné obnově. Jestliže však pozorujete, že vašemu muži vlasy padají celoročně a ve stále větším množství, tak by stálo za to se zamyslet. Objevuje se mu čím dál více vlasů ve vaně anebo v hřebínku? Mění barvu, strukturu nebo nejsou tak pevné? Pokud ano, měl by se více zajímat o své vlasy. V takovém případě totiž přestanou dorůstat a prvotním jevem je tvoření lysinek nebo koutů. Co je příčinou?

Více informací
nyní na folixilpromuze.cz
Může za to stres, dědičnost nebo testosteron?

Může za to stres, dědičnost nebo testosteron?

Příčin je více a nelze je jednoznačně určit. Pokud se podíváte na otce svého muže, který je plešatý, můžete problém hledat zejména v genetice. Je to dáno zvýšeným obsahem testosteronu v krvi. Tento mužský hormon ničí vlasové kořínky a dochází k vypadávání vlasů. Obvykle k tomu dojde kolem 30. roku života, kdy je obsah testosteronu v krvi nejvyšší. Jestliže vypadávání vlasů není dědičné, problém budete muset společně hledat v životním stylu. Má váš muž náročnou a stresující práci? Nebo zažívá jiné starosti? Ano, i stres může přispět ke zvýšenému vypadávání vlasů, a to nejen u mužů, ale i u žen. Pokud se k tomu připadá i špatná životospráva, problém s kvalitou vlasů je na světě. Jak to změnit?

Více informací
nyní na folixilpromuze.cz
Jak zabránit vypadávání vlasů?

Jak zabránit vypadávání vlasů?

Dokážete si představit, že váš muž okamžitě sníží stres a změní životosprávu? Asi ne. Ideální tedy je zaměřit se na výživu vlasů zevnitř, která podpoří přirozený růst vlasů. Jde např. o vitamin B, jehož nedostatek v organizmu právě způsobuje vypadávání vlasů. Dále pak minerály jako je měď, železo a zinek. Vhodné je začít užívat i doplňky stravy, které v jedné tabletě obsahují komplexní extrakty určené speciálně k podpoře růstu vlasů. Jedná se například o Saw Palmetto, beta-sitosterol, extrakty ze skořicovníku, kopřivy a další. Výhodou tablet je, že působí zevnitř. Běžné šampóny nebo tonika pečují o vlas pouze zvenku, což není tak efektivní. Nepodceňte výběr péče o vlasy!

Koupit
nyní na Pilulka.cz
Novinka Folixil Plus vám pomůže zbavit se vašeho problému!

Novinka Folixil Plus vám pomůže zbavit se vašeho problému!

Folixil Plus je speciálně vyvinut pro muže, které trápí nadměrné vypadávání vlasů. Obsahuje prověřené rostlinné extrakty, které jsou přirozeným zdrojem sterolů a pomáhají snížit negativní účinky mužského pohlavního hormonu testosteronu na růst vlasů. Folixil Plus obsahuje také vitaminy skupiny B a důležité minerály pro optimální výživu vlasů. Folixil Plus podporuje růst vlasů, a pomáhá mužům, aby si udrželi vlastní vlasy přirozeným způsobem. Folixil Plus se podává ve formě tablet. Účinné složky se tak dostávají uvnitř organismu do pokožky hlavy a působí tak přímo na vlasový folikul, kde je jejich působení největší. Nyní nakoupíte za akční cenu 799 Kč na eshopu Pilulka.cz.

Koupit
nyní na Pilulka.cz

Časová osa článků