Stravujete se ve spěchu? Trápí vás potíže se zažíváním? Chcete zhubnout? Zde je pro vás účinné řešení!

8. března 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Jíme ve spěchu, máme málo pestrý jídelníček, konzumujeme příliš mnoho masa. To je jen několik málo důvodů, které neprospívají našemu zažívání. Pokud navíc vykonáváte sedavé zaměstnání a pouze zřídka se věnujete tělesné aktivitě a sportu, vaše trávení pravděpodobně nebude v nejlepší kondici! Jak to poznáte? Položte si následující otázky – Trpíte nadýmáním či pocitem přesycenosti? Trpíte nadváhou? Trápí vás únava? Máte potíže s pravidelným vyprazdňováním? Pokud odpovídáte, že ano, máme pro vás šetrné a účinné řešení – DietLAX.
Zbavíme vás problémů se zažíváním a navíc zhubnete

Zbavíme vás problémů se zažíváním a navíc zhubnete

Denně přijmeme až 4,5 kilogramu potravy. Její pomalý průchod trávicím ústrojím nám nejen z dlouhodobého hlediska může zadělat na různé zdravotní problémy, přílišné zadržování odpadních látek v těle s sebou přináší i další efekt – kilogramy navíc! DietLAX vám pomůže se jich zbavit. Budete zdravější a vitálnější. V čem je DietLAX jiný? Obsahuje prebiotickou rozpustnou vlákninou („GOS“), která podporuje střevní mikroflóru a průchod potravy střevy. Navíc je obohacen vitaminem C a obsahuje také hořčík. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, hořčík podporuje funkci nervového systému, snižuje míru únavy a vyčerpání při zvýšené zátěži.

Zjistit více
nyní na Dietlax.cz
Jde to jednoduše, šetrně a bezbolestně!

Jde to jednoduše, šetrně a bezbolestně!

Můžete sice podstoupit zákroky, jako jsou například střevní sprcha, pití vlažné vody se solí či průplach střev slanou vodou. Ty však doprovází křeče, následné nadýmání a zadržování vody v těle! DietLAX je jiný. Je šetrný k vašemu zažívání, nestráví se v žaludku, ale postupuje do střeva a tady díky obsažené obsahuje fit kombinaci s masivním množstvím probiotické rozpustné vlákniny „GOS“ výrazně zlepšuje střevní mikroflóru.

Zjistit více
nyní na Dietlax.cz
Opravdu jsou nejčastěji užívaným dietetickým prostředkem projímadla?

Opravdu jsou nejčastěji užívaným dietetickým prostředkem projímadla?

Ano, je to opravdu tak! Mají rychlý efekt. Jejich dlouhodobé užívání však našemu tělu zrovna neprospívá. Lépe je se poohlédnout po produktech na přírodní bázi, zlepšujících střevní mikroflóru a působících rychle, ale zároveň šetrně, nejlépe s vysokým obsahem různých druhů vlákniny. Jedním z výborných druhů vlákniny je například „GOS“ (galaktooligosacharidy), které jsou organismu extrémně prospěšné. U těchto typů pak dlouhodobé užívání způsobuje trvalý úbytek na váze a harmonizaci trávení. Nesmíme ovšem zapomínat na pravidelný pitný režim, protože s užíváním je nutné dodržovat dostatečný příjem tekutin.

Zjistit více
nyní na Dietlax.cz
Vytoužená postava již v průběhu letošního jara. S novinkou DietLAX je to snadné! Nyní za zaváděcí cenu

Vytoužená postava již v průběhu letošního jara. S novinkou DietLAX je to snadné! Nyní za zaváděcí cenu

Úspěšný boj s kilogramy je nyní o mnoho jednodušší, než dříve díky novince DietLAX. Jde o vysoce účinnou a volně dostupnou fit kombinaci látek podporujících průchod střevy. Nepřekračujte předepsané dávkování. Nyní můžete využít zaváděcí cenu novinky DietLAX a získat tak produkt za zvýhodněnou cenu 445 Kč (1 balení, 36 tablet) nebo 780 Kč (2 balení). Při objednávce nad 1000 Kč neplatíte poštovné. Navíc, pokud si objednáte „Maxi sadu DietLAX (3 balení, 108 tablet) jako dárek obdržíte speciální „Jídelníček pro rychlý úbytek.“

Zjistit více
nyní na Dietlax.cz

Časová osa článků