Paraziti. Půst, Wurm-Ex, pravda, pověry?

7. března 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Asi každý z nás se již setkal s pojmem odčervení a detoxikace člověka. Je pravda, že od 80. let se vyšetření na parazity u lidí běžně nedělá. Ať už je to nevolí institucí nákladná vyšetření proplácet či prohlášením, že toto se západní kultury netýká. Pravda je obvykle uprostřed a je na každém z nás, zda příznaky máme nebo přehlížíme. V každém případě nám to ovlivní kvalitu a délku našeho života.
ČR 2016: 4 tasemnice, 20 škrkavek, 100 lablií střevních, 700 škrkavek od pejska

ČR 2016: 4 tasemnice, 20 škrkavek, 100 lablií střevních, 700 škrkavek od pejska

V ČR se diagnostikované případy vcelku sledují. Jde o vůli/nevůli lékařů o případech informovat. Jedná se o diagnostikované případy, na které se většinou přijde vyšetřením některého z orgánů kvůli jiným problémům. Náhodně. Migrující larvy škrkavek provrtávají chodbičky skrz všechny orgány, které jim stojí v cestě. To se nemusí projevovat žádnou pichlavou bolestí. Krátkodobým pobolíváním však ano. Pak existuje skupina parazitů, kterými trpí miliony lidí. Helikobacter pylori, zahnutý parazit s bičíky, je velmi rozšířený patogen. Neřešený může způsobovat gastritidu. Máte těžké akné nebo odlupující se pleť? Demodex hledejte lupou, měří 0,2 milimetru a přenáší se například půjčením ručníku.

Zjistit více
nyní na Wurm-Ex.cz
Především únava a přechodné zhoršení všeho. To je ten pravý ukazatel

Především únava a přechodné zhoršení všeho. To je ten pravý ukazatel

S parazity je složité bojovat právě proto, že jsou to paraziti. Umí se schovávat, maskovat a vysávat svého hostitele. Stovky milionů let. Někteří umí ovlivňovat chování, nutí přijímat víc potravy a kynout. Když prospívají, hostitel chřadne. Bolesti, únava, zhoršení alergií, ekzémy, migrény, žádná nálada. Obvykle 2-3x ročně. Je s podivem, že pravidelné preventivní odčervení se do moderní doby dochovalo pouze u mazlíčků, koní a chovných zvířat. Přitom všichni jsme savci a paraziti jsou přenosní. Babičky dělaly různé tinktury či nakládané bylinky. My můžeme najít přírodní doplňky, které obsahují extrakty testované a užívané stovky let v lidových léčitelstvích po celém světě.

Zjistit více
nyní na Wurm-Ex.cz
Půst, detoxikace, očista, Wurm-Ex?

Půst, detoxikace, očista, Wurm-Ex?

Je pravda, že lidé vyhledávají vlastní očistu čím dál častěji a preventivně. Většinou dohromady se svými mazlíčky. Vitalita, nová energie, hravost a lepší nálada je pak patrná i na nich. Pro lidi můžeme najít léky na předpis, koření a Wurm-Ex. Jedná se o volně prodejný doplněk stravy k sehnání v každé lékárně. Pracuje na bázi součinnosti léty prověřených přírodních extraktů. Curcumin, juglans, piperin. Ve spojení se selenem a jódem podporuje imunitní odpověď organismu a celkovou obranyschopnost. Odčervení a očista těla měla vždy zásadní smysl. Můžeme zkusit i aktuální 40 denní půst. Beze změny však novou energii a vyšší imunitu nečekejme.

Zjistit více
nyní na Wurm-Ex.cz
Bez vyzkoušení změnu nečekejte

Bez vyzkoušení změnu nečekejte

Wurm-Ex doplněk stravy je testován a užíván v rámci podpory obranyschopnosti po celém světě. V ČR a SR lékárnách je k dostání za 690 Kč/26.80 €. Na stránkách výrobce ho však lze do konce týdne sehnat o 100 korun výhodněji (při zadání slova AKCE). Užívá se pouze 10 dnů a kromě možného nekontrolovatelného úbytku váhy nemá nežádoucí účinky. Je pravda, že celková očista přináší novou energii, vitalitu a podstatně zvýšenou obranyschopnost. Přidejte se k našim sportovcům a neztraťte příležitost výborného načasování této zvýhodněné akce a očisty vlastního těla! Wurm-Ex dostanete v každé lékárně nebo do pátku se slovem AKCE zde.

Využít akci
nyní na Wurm-Ex.cz

Časová osa článků