Petra ukázala silikony. Video: archiv TV Nova

Robinsonův ostrov přitvrzuje: Playmate Petra při zápasu v bahně odhalila své silikony

Adrenalinová show Robinsonův ostrov po věčném hladovění a plnění fyzicky náročných úkolů konečně nabídla i pikantnější podívanou. Pořad se díky výkonu Petry Paluskové posunul do erotické roviny.

Sestava obyvatel opuštěného ostrova se už značně zredukovala, ale pánové si díky tělesným přednostem sexy Playmate přijdou na své. Petra je stále ve hře a nebojí se nasadit ty nejtěžší zbraně v podobě svých silikonů.

Do zápolení v bahně se soutěžící, která není vzhledem ke své dosavadní praxi žádná stydlivka, pustila s takovou vervou, že neuhlídala horní díl plavek. Pro modelku, která se ochotně svléká před objektivem, to sice nebyla žádná novinka, ale přesto byla z veřejného odhalování poněkud nesvá. „Doufám, že na to nebude koukat mamka, protože ta mě zaškrtí, že jsem v televizi nahatá,“ uvědomila si Petra se zpožděním.

Pro Davida však byla tato zkušenost přímo nezapomenutlná: „Když po vás jezdí zepředu, zezadu silikonové čtyřky, tak to jsem ještě nezažil. Byl to nejsilnější erotický zážitek tady na ostrově.“ 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků