Aňa Geislerová Super.cz

Aňa Geislerová vynesla na Lvy šperky ‚jen‘ za 600 tisíc, chválila si ale českou návrhářku

Obvykle mívá Aňa Geislerová (45) na slavnostním večeru Český lev nejdražší šperky. Letos byl ale její výběr skromnější. Náušnice, prsten a náramek vyšly "jen" na šest set tisíc korun. "To nemuseli moji dodavatelé šperků říkat, ale ono je to relativní, když se v tomhle případě řekne 'jenom'," krčila rameny herečka.

Ta se připravovala na poslední chvíli. "Včera jsem se vrátila z natáčení, moc času nebylo, ale všechno jsem to oběhla. Takže šperky mám klasicky od Roberto Coin a šaty od Kláry Nademlýnské a boty Versace pro H&M. Radost mám hlavně z českých šatů," vyjmenovala, jaký zvolila outfit.

Aňa přišla na Lvy vlastně jako zástupkyně filmu Anthropoid, který nakonec žádnou z nominací neproměnil. "Za ta léta už vím, že je to proměnlivé. Taky už jsem tady byla s filmem, který měl čtrnáct nominací a nedostal ani jedinou cenu. O tom to úplně není. Očekávala jsem ještě menší velkorysost od akademiků, takže už počet nominací mě nadchl. Je skvělé, že tady vůbec můžeme být a mít nějaké ceny, šampaňské a chlebíčky," řekla Super.cz. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků