Kateřina Neumannová v Pevnosti Boyard Video: archiv FTV Prima

Na běžkách si Kateřina Neumannová dojela pro zlato, v bahenním zápasu to ale pořádně schytala

Držitelka šesti olympijských medailí nemusela mít obavy, že by na Pevnost Boyard nebyla dostatečně fyzicky připravena. Kateřině Neumannové to jde ovšem lépe na sněhu než v bahně.

Nejúspěšnější česká běžkyně na lyžích sice profesionální kariéru pověsila na hřebík, stále je však ve skvělé kondici, takže si v adrenalinové soutěži ostudu rozhodně neudělala. Zápas v bahně ale není její silnou stránkou. Na zlatou medaili, již má Katka z Turína, to bohužel nebylo.

„Bojovala jsem se strážkyní Boyardu v bahně, takže jsem byla opravdu zaprasená od hlavy až k patě. A absolvovala jsem jednu běžeckou disciplínu, dohromady s Martinem Písaříkem jsme běželi v pračce. Přiznám se, že odmala mám fobii z hadů a nesnáším ta zvířata, která na Boyardu jsou,“ zavzpomínala Neumanová na natáčení.

Na videu můžete sportovkyni, která se zúčastnila zimních i letních olympijských her, vidět v akci. V Pevnosti Boyard se v sobotu předvede společně s Leonou Machálkovou, Martinem Písaříkem, Danielem Bambasem a Richardem Nedvědem. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků