Stráví malá Harper kus dětství chozením po obchodech se svou matkou?

Stráví malá Harper kus dětství chozením po obchodech se svou matkou? Profimedia.cz

Victoria Beckham vymetá na těchto obřích jehlách obchody, malou Harper tahá s sebou

16. září 2011 12:10

Victoria Beckham (44) se nikdy netajila svou touhou po holčičce. Krátce po jejím narození dokonce odvážně prohlásila, že její Harper, kterou má s fotbalistou Davidem Beckhamem (43), bude lepší, než nejsledovanější dítě Hollywoodu Suri Cruise. Zdá se, že svého odvážného tvrzení chce dostát co nejdříve a s dvouměsíční dcerkou vymetá jeden luxusní butik za druhým. Holčička tak možná stráví dětství mezi regály s drahými kabelkami, než hraním si venku s kamarády.

Naposledy si bývalá Spice girl Victoria vyrazila s dcerkou v náručí po obchodech ve čtvrtek, kdy navštívila luxusní butiky Marca Jacobse a Isabel Marant v prestižní newyorské čtvrti Soho. Poté, co se nedávno Victoria proháněla v botách s vysokým podpatkem přes rušnou silnici s Harper v náručí, není žádným překvapením, že si i na tuto činnost Beckham neváhá vzít lodičky od Christiana Louboutina s 16,5 centimetrovým jehlovým podpatkem.

Malá Harper však už zná mnohem více obchodů. Podle maminky Victorie si nejvíce oblíbila butik značky Prada, který si její malá dcerka prý okamžitě zamilovala: „Včera jsme se byly podívat v Pradě a ona se zamilovala. Bylo to jako kdyby říkala: ‚Mami, tady jsem doma‘,“ řekla Beckham. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz