Rita Ora v prádle

Rita Ora v prádle Profimedia.cz

Hrdá majitelka čistě přírodního hrudníčku dráždí fanoušky v sexy kampani: Takhle to slavné zpěvačce sekne jen v podprsence

Zpěvačka Rita Ora (31) patří k umělkyním, které kromě pěveckých kvalit dbají i na to, aby před fanoušky velmi dobře vypadaly.

A to zejména mezi příslušníky silnějšího pohlaví. Rodačka z Kosova moc dobře ví, že má coby majitelka čistě přírodních ňader co nabídnout a na své ženské přednosti s radostí upozorňuje prostřednictvím sociálních sítí.

Průsvitné a provokativní modely Rita vystavuje na odiv s železnou pravidelností a fanoušci hltají každý její zveřejněný příspěvek a fotografii.

Není divu, že její potenciál objevil i svět filmu a módy. Diváci ji měli možnost vidět například ve snímku Padesát odstínů temnoty, kde si zahrála sestru pana Greye.

A co se týče módy, zpěvačku oslavila značka spodního prádla Tezenis, pro kterou Rita nafotila hodně žhavou kolekci. Fanoušci se tak mohou kochat pohledem na její sexy tělo v podprsence. Rita Ora se proslavila hitovkami Hot Right Now, Poison či How We Do (Party). 

Jiří Čeladník , Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků