Pečujte o své klouby a svaly jednoduše a efektivně!

Cítíte se někdy celí rozlámaní a ztuhlí? Musíte ráno své tělo rozhýbat, aby fungovalo? Máte pocit, že jste byli před pár lety hbitější? Pokud jsou vaše odpovědi na uvedené otázky ano, je na čase účinně podpořit své klouby a svaly. Ty vám budou vděčné a udrží váš pohybový aparát „v chodu“.
Funkční klouby nikomu nevydrží věčně

Funkční klouby nikomu nevydrží věčně

Zhruba ve věku mezi čtyřiceti až padesáti lety zpravidla dochází ke zpomalení činnosti buněk chrupavčité tkáně, schopnost regenerace a množství tekutiny v chrupavce se snižuje. Proto je důležité se o pohybový aparát začít starat včas. Opotřebení kloubů je přirozený proces, ale jeho průběh a důsledky lze mírnit. „Jak stárnu, cítím, že moje klouby a svaly potřebují větší péči, proto užívám doplněk stravy VitaePro každý den,” říká světový rekordman v hodu oštěpem Jan Železný.

Více
nyní na VitaePro.cz
Přirozená podpora pro váš organismus

Přirozená podpora pro váš organismus

Mít pravidelný pohyb a stravovat se pestře jsou kritéria, které je těžké v dnešní zrychlené době udržet. Znáte to, rádi byste udělali něco pro své zdraví a kondici, ale odložíte to, protože nemáte čas, energii nebo zrovna pociťujete nějakou zdravotní indispozici. Pomoci vám mohou doplňky stravy, které obvykle obsahují v koncentrované formě směs různých látek důležitých pro naše tělo. Mezi ty vysoce kvalitní patří VitaePro, které obsahuje látky extrahované z přírodních zdrojů, bylo vyvinuto bez genetické modifikace a neobsahuje žádné emulgátory (éčka).

Více
nyní na VitaePro.cz
Jen pohyb nestačí

Jen pohyb nestačí

“Mám vlastní kadeřnický salón a občas se celý den nezastavím. Již dříve jsem zařadila do svého jídelníčku i doplňky stravy. Ráda jím zdravě, nechci do sebe dávat žádnou chemii, a proto mi vyhovuje, že látky ve VitaePro jsou extrahovány z přírodních zdrojů. VitaePro beru již několik let a jsem spokojená,“ uvádí Jana Masničková. Jsem profesionální řidič a sedím spoustu hodin denně za volantem. To se myslím podepíše na každém těle. Po tom, co jsem změnil jídelníček, začal cvičit a brát VitaePro, jsem úplně jiný člověk. VitaePro bych doporučil svému tátovi, který je také řidič z povolání a v jeho věku je potřeba se o klouby a svaly starat, dodává spokojený zákazník VitaePro Václav Andrle.

Více
nyní na VitaePro.cz
Prokazatelné účinky na mnoho funkcí lidského těla. Sleva 50 %, doprava zdarma

Prokazatelné účinky na mnoho funkcí lidského těla. Sleva 50 %, doprava zdarma

Vyvážené složení doplňku stravy VitaePro podporuje funkčnost celého pohybového aparátu, ale i činnost srdce a imunitní systém. VitaePro® obsahuje rostlinný extrakt z pryskyřice stromu Boswellia serrata, která pomáhá zachovat přirozenou funkčnost a pohodlí kloubů. Je používána již po tisíce let ke zmírnění kloubních indispozic. Tato tradice vychází z indické Ajurvédy (tradiční lidové léčitelství bylinami). VitaePro® má také větší obsah vitamínu D, který odpovídá nejmodernějším výživovým doporučením. Dále obsahuje vitamíny C, E, Selen, Omega-3 a astaxanthin, zeaxanthin a lutein. Doplněk stravy VitaePro® má jedinečné složení s prokazatelnými účinky obsažených vitamínů a minerálů.

Koupit
nyní na VitaePro.cz
Nyní vyzkoušejte i novinku OmegaPro s vitamíny K, D a E. Jeden z nejkvalitnějších zdrojů Omega-3 v Čechách

Nyní vyzkoušejte i novinku OmegaPro s vitamíny K, D a E. Jeden z nejkvalitnějších zdrojů Omega-3 v Čechách

OmegaPro® je jedinečným doplňkem stravy obsahující nenasycené mastné kyseliny omega 3 z kalamár. Nenasycené mastné kyseliny omega 3 z kalamár jsou pro svůj vyšší obsah DHA v porovnání s jinými zdroji jedním z nejkvalitnějších zdrojů nenasycených mastných kyselin. Lidské tělo neprodukuje kyselinu DHA velmi efektivně, proto mu ji musíme dodávat prostřednictvím potravy. Pokud nejíte ryby alespoň 2x týdně, jak je obecně doporučováno, můžete svůj jídelníček obohatit o vysoce kvalitní doplněk stravy OmegaPro®.

Koupit
nyní na OmegaPro.cz

Časová osa článků