Sezení u PC je utrpení? Ulevte si léčivými náplastmi! Působí rychle a účinně přímo v místě bolesti

Bolesti pohybového ústrojí patří mezi civilizační choroby a jsou jednou z nejčastějších příčin krátkodobé i dlouhodobé pracovní neschopnosti. Trpí hlavně páteř, ať už při práci u počítače, sedavého zaměstnání, nebo při zvedání těžkých věcí.
Co bolesti způsobuje?

Co bolesti způsobuje?

Příčin je víc, ale mezi nejčastější patří funkční blokáda v páteřním segmentu, přetížení svalů, degenerativní onemocnění páteře, úrazy nebo revmatická onemocnění. Řada poruch se spraví poměrně rychle, zejména pokud zmizí příčina (nadměrná zátěž, jednostranné přetížení, infekce apod.). Pokud ale dochází k dráždění nervových struktur, může to ohrozit i vaše zdraví. Diagnostika těchto závažných stavů už patří do rukou specialistů.

Koupit
nyní na http://www.voltaren.cz
Jak bolesti zmírnit

Jak bolesti zmírnit

Všechny problémy pohybového ústrojí nejdou léčit stejně. Někdy pomůžou léky nebo cvičení, jindy už je zapotřebí návštěva odborníka. Na zmírnění bolesti se často používají nesteroidní antirevmatika. Obvykle v podobě tablet a kapslí, někdy i jako čípky nebo injekce, pokud jde o akutní bolesti a operace. Důležité místo má také použití nesteroidních antirevmatik v podobě gelů, mastí či náplastí, které působí přímo v místě bolesti.

Koupit
nyní na http://www.voltaren.cz
Náplast jako rychlé a účinné řešení

Náplast jako rychlé a účinné řešení

Voltaren léčivé náplasti poskytují úlevu od akutní bolesti, otoku i zánětu. Na rozdíl od obyčejných hřejivých náplastí obsahují účinnou látku diclofenacum natricum, která proniká kůží přímo ke zdroji bolesti. Léčivá látka dokáže ulevit od bolesti až na 12 hodin – stačí náplast aplikovat dvakrát denně. Náplasti jsou vhodné pro každodenní použití při krátkodobé (týdenní) léčbě. Navíc jsou diskrétní – každá náplast je pouze 1 mm tenká a samostatně balená. Voltaren léčivé náplasti koupíte ve vaší lékárně bez lékařského předpisu.

Koupit
nyní na http://www.voltaren.cz
Pozorně si přečtěte příbalovou informaci

Pozorně si přečtěte příbalovou informaci

Voltaren 140 mg léčivá náplast je lék na vnejší použití. Obsahuje diclofenacum natricum. V případě otázek kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, mail: cz.info@gsk.com, tel: +420 222 001 111. Případné nežádoucí účinky prosím hlaste na: ch.safety@gsk.com. Datum vypracování materiálu: 03/2017 Zinc kod CHCSK/CHVOLT/0006/17i

Koupit
nyní na http://www.voltaren.cz

Časová osa článků