Jana Plodková Super.cz

Přes očkovací centrum do Etiopie: Jana Plodková se chystala na nebezpečnou cestu do Afriky. Těšila se, ale sešlo z ní

Herečka Jana Plodková (40) má na jaře velké plány. Jako všechny ženy začne šatníkem, pak jsou tu nějaká natáčení a zkoušení v divadle, ale hlavně ji čeká velká cesta do neznáma. I s partnerem Filipem Žilkou se chystá do Etiopie.

Jana nám na otevření nového butiku vyprávěla o svých oblíbených barvách, které má v šatníku, i o tom, jak musí mít modely střízlivější, když si potrpí na výraznější obroučky brýlí. Probrali jsme i natáčení a divadlo. To všechno můžete zjistit v našem videorozhovoru.

Ale ta Etiopie nás zajímala nejvíc. "Chystáme se tam s Filipem prostřednictvím Člověka v tísni, tak jsem na to hrozně zvědavá. Strach nemám. Samozřejmě byla nutná očkování, žloutenku a tetanus máme, protože už jsme v Africe byli, tak už je nutný jen břišní tyfus a žlutá zimnice. Antimalarika snad potřebovat nebudeme, protože jedeme v příznivém ročním období," prozradila s tím, že bydlet se samozřejmě nebude v luxusním hotelu, ale někde na vesnici u místních.

Z cesty do Etiopie ovšem nakonec bohužel sešlo, což Janu mrzí. Ale po absolvovaných očkováním už může je v podtstatě kamkoli po světě. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků