Ve 30, 40 i v 50 vypadají skvěle, a ne na svůj věk. Seznam triků, kam až jsou osobnosti schopné zajít

Je to k vzteku, když v televizi nebo na obálkách časopisů vídáme stejně staré slavné ženy, ale hádáme jim minimálně o 10 let méně než sobě. Přečtěte si triky slavných, a co všechno jsou schopni pro svou dokonalost udělat.
Ve 30, 40 i v 50 vypadají skvěle, a ne na svůj věk. Seznam triků, kam až jsou osobnosti schopné zajít

Ve 30, 40 i v 50 vypadají skvěle, a ne na svůj věk. Seznam triků, kam až jsou osobnosti schopné zajít Super.cz

Když váš věk začíná trojkou

Moderátorka Iva Kubelková (39) nedá dopustit na ošetření vlastní plazmou, které vylepšuje kvalitu pokožky a působí jako výborná prevence stárnutí pleti. Dalším zázrakem moderní doby je kyselina hyaluronová. „Ptali se mě, jestli nemám nějaké trápení. Vrásku „mračivku“ už jsem totiž měla na čele pořád. Tak jsem to vzala jako signál a jednoduše ji vyřešila,“ prozradila Iva Kubelková právě o výplni kyselinou na Klinice Yes Visage. Zpěvačka Tereza Kerndlová využila na téže klinice laserového ošetření. Kamila Nývltová (29) zase řeší dědičné kruhy pod očima, tam pomůže povrchová mezoterapie a hydratace kůže. „Tento zákrok je účinný, téměř bezbolestný a velmi rychlý,“ vysvětluje MUDr. Zuzana Poláková z Kliniky Yes Visage.

FOTO: Klinika Yes Visage

FOTO: Klinika Yes Visage

Čtyřicítka?

Doplnění ztraceného objemu, zvedání povadajících kontur, zvýraznění rtů, redukce vrásek. Když je pleť povadlá, je kombinace kyseliny hyaluronové a niťového liftingu ideální volbou. Nitky se vstřebají a zanechají jen zpevněný obličej. Zpevnění pokožky čela mezonitěmi a zvýraznění kontury rtů, která se s věkem ztrácí, absolvovala herečka Alice Bendová (43). „Upřednostňuji lehké zvětšení rtů, ale opravdu velmi přirozené anebo spíše hydrataci rtů, pokud to je u starších žen. Hezké rty jsou věc, kterou si, myslím, každá z nás zaslouží,“ vysvětluje MUDr. Hana Plachá, která se na rty specializuje. Více o zákrocích na www.yesvisage.cz.

FOTO: Klinika Yes Visage

Simona Krainová poctivě pleť pravidelně vyživuje plazmaliftingem. „Je to můj elixír mládí. Chodím také na botox, sice běžný zákrok, ale věřte mi, aby výsledek vypadal přirozeně, je důležité, kdo s ním pracuje. Proto jsem na Klinice Yes Visage, kde všechny zákroky dělají s citem pro přirozenost,“ prozradila Simona Krainová (43) o botoxu.

FOTO: Klinika Yes Visage

I u postavy nám už naštěstí moderní medicína vychází vstříc díky nejmodernější liposukci současnosti - laserové liposukci SlimLipo, je bez narkózy, šetrná, rychlá, bez bolestí a nevyžaduje dlouhé zotavování ani dovolenou v práci. „Díky maximální spokojenosti u všech mých kamarádek jsem neváhala doporučit ji i své sestře. Já jsem byla v dětství její pokusný králíček, s liposukcí byla ona můj. A potvrdila výsledky kamarádek,“ svěřila se se smíchem Simona, která již taktéž absolvovala konzultaci na tutéž liposukci na Klinice Yes Visage. Více o této liposukci na www.yesvisage.cz/slimlipo.

FOTO: Klinika Yes Visage

Padesátka?

„Podstatně jednodušší je udržovat pleť v kondici trpělivou dlouhodobou péčí dermatologů pomocí neinvazivních a miniinvazivních zákroků, než posléze rekonstruovat to, co je mnohá léta zanedbávané. Pokud však už výkonů po čtyřicítce a padesátce je potřeba, časté jsou operace očních víček a různé typy liftingů,“ vysvětluje MUDr. Martin Molitor, primář plastické chirurgie Kliniky Yes Visage.

FOTO: Klinika Yes Visage

„Krása vychází také zevnitř. Když je člověk zdravý. Své zdraví by si měl opravdu každý zmapovat a jeho prevence by se měla hlídat pořád, a to nejen v závislosti na věku. Já jsem ráda, že všechno poskytují tady na jednom místě v moderním centru preventivní medicíny Kliniky Yes Visage. To, na co by ve státních zařízeních bylo zapotřebí několika žádanek a trvalo by měsíce s termíny a časem stráveným po různých ordinacích, získám zde během jednoho termínu, na jednom místě s výsledky ihned a v pohodlí této skvělé kliniky. To už prostě nemám výmluv, že není čas zajít k lékaři nebo na preventivní prohlídku,“ prozradila Lucie Bílá (50). Více informací na www.yesvisage.cz/prevence.

Klinika Yes Visage

TIP: Krásnější a zdarma!

Většinu zákroků lze dnes již jednoduše absolvovat třeba i během obědové pauzy. Kliniky Yes Visage v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě poskytují nezávazné konzultace zdarma a taktéž poskytují na výkony možnost splátek bez navýšení již od 500 Kč. A pokud byste chtěli jakýkoliv ze zákroků kliniky zcela zdarma, zkuste štěstí v soutěži. Více informací na webu kliniky na www.yesvisage.cz.

FOTO: Klinika Yes Visage


Časová osa článků