Kateřina Kristelová opět nahá.

Kateřina Kristelová opět nahá. Foto: archiv K. Kristelové

Koukejte: Vnadná Kristelová zase zahodila stud i oblečení a ukázala se nahá

16. září 2011 11:25

Moderátorka Kateřina Kristelová (38) se opět svlékla. I když po porodu dcery Claudie tvrdila, že už ji nahou nikdo jen tak neuvidí, uděla výjimku. Vyřešila to ale po svém. Svršky sice odhodila, ale intimní partie si zakryla židlí. Nahá Kristelová nyní bude měsíc zdobit bilboardy po celé Praze.

"Fotili jsme kampaň pro stylistický večer v jednom nákupním centru, který budu uvádět. 20. října. Lidem zde budou radit s nakupováním naši nejlepší stylisté," řekla Super.cz Kristelová, která má s focení nahých fotek bohaté zkušenosti.

"Vždycky se stydím, ale v tomto případě jsem věděla, že v podstatě nic vidět nebude. Před fotografem jsem jinak běhala v župánku, tak to šlo," vysvětluje Kateřina, která zítra poprvé odjíždí za svým manželem do Slovinska, kde hraje hokej.

"Claudinku budou týden hlídat v Praze Martinovi rodiče. Já vezu postýlku a řadu dalších věcí pro dceru, abychom tam připravili s Martinem náš druhý domov. S dcerou se tam pak chystáme v listopadu. Claudinka poletí poprvé letadlem. Cestu autem by takhle dlouhou zatím nezvládla. Přeruším práci a zůstaneme delší dobu," dodala moderátorka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz