Ivana Jirešová Super.cz

Nasadí masku tygra a vyrazí na lov: Ivana Jirešová už nechce být single, přála by si i miminko

Zpěvačka a herečka Ivana Jirešová (44) se zapojila mezi známé tváře, které vyzdobily porcelánové nočníky, které se budou koncem března dražit ve prospěch Nadačního fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny.

"Ale ten můj je úplně jiný než ostatní. Je celý šedivý a je na něm návodný nápis. Já sice výtvarné umění miluju, ale i na základní škole, kde jsem měla samé jedničky, mi vysvědčení kazila dvojka z výtvarky. Tak jsem zvolila aspoň barvy, které miluju, šedou a světle růžovou, a super slogan," přiznala.

Domnívali jsme se, že Ivaně stačí dcera Sofie a na další potomky rezignovala, takže v její domácnosti už se nočníky neužijí. Ale spletli jsme se. "Mám ráda děti, přála bych si mít miminko. Ale na to musí být dva. Už mám taky jenom pár let, biologické hodiny pomalu dobimbávají. Ale adoptovat dítě asi nebudu," svěřila nám herečka, která je od podzimu opět single.

"Teď jsem pořád jenom pracovala. Ještě jsem nebyla, jak se říká, na lovu. Ale až budu mít po všech premiérách, nasadím masku tygra, pomaluju se válečnými barvami a vyrazím. Jen nevím kam, kam se teď chodí? Nevím, jestli na bar nejsem už moc stará. Tak možná půjdu do muzea nebo do opery. Ale Státní operu teď zase rekonstruují, tak to je znamení, že mám ještě počkat. Uvidíme," smála se Ivana. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků