Hana Brejchová

Hana Brejchová Foto: archiv Top Star magazínu

Nešťastné lásky jedné plavovlásky: Od Hany Brejchové utekl snoubenec!

Ještě nedávno se těšila na jarní veselku, ale všechny plány přišly vniveč! Herečka Hana Brejchová (70), kterou diváci znají z filmu Miloše Formana Lásky jedné plavovlásky, přišla o snoubence.

Na konci roku si slíbili manželství, sestra Jany Brejchové se také těšila na to, až s přítelem Pavlem (74) stráví nejkrásnější svátky roku. Prý ji ale nechal samotnou a byl raději s exmanželkou. A právě ta má být také příčinou jejich rozchodu.

V pečovatelském domě v Buštěhradě, kde má herečka garsonku, došlo v lednu k hádce. Brejchová šla nakoupit maso a podle jejích slov její druh telefonoval se svou ex nejen před jejím odchodem, ale i ve chvíli, kdy se vrátila zpátky. A tak už se ozvala.

„Řekla jsem, jestli laskavě nemůže se svojí ex telefonovat, když u toho nejsem. Osopil se na mne, že si může dělat, co chce,“ svěřila se Nedělnímu Aha! paní Hana. Došlo k prudké hádce, po níž se Pavel sebral a odešel.

„Od té doby jsme se neviděli. Je konec a je to dobře! Neustále lhal a já už to opravdu špatně snášela,“ tvrdí herečka, která se teď už těší na jaro, až všechno rozkvete, a nešťastného vztahu prý už ani náhodou nelituje.

„Mužští ať si trhnou nohou,“ dodala umělkyně, která na konci roku prodělala operaci

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků