Mám teda přemnožené parazity? Fakta, pověry a kde je pravda?

22. února 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Asi každý z nás se již setkal s pojmem odčervení a detoxikace člověka. Je pravda, že od 80. let se vyšetření na parazity u lidí běžně nedělá. Ať už je to nevolí institucí nákladná vyšetření proplácet či prohlášením, že toto se západní kultury netýká. Pravda je obvykle uprostřed a je na každém z nás, zda příznaky máme nebo přehlížíme. V každém případě nám to ovlivní kvalitu a délku našeho života.
Helicobactera má každý druhý, Demodex skoro všichni

Helicobactera má každý druhý, Demodex skoro všichni

Helikobacter pylori, zahnutý parazit s bičíky, je velmi rozšířený patogen. Neřešený způsobuje gastritidu. Tedy jinými slovy záněty trávicího traktu, které neřešené mohou končit rakovinou. Nakazíte se neumytým nádobím či výpůjčkou kamarádova příboru. Dáváte si vzájemně svá jídla ochutnat? Pokud jeden člen rodiny trpí tímto parazitem, postupem času jej má celá rodina. Máte těžké akné nebo odlupující se pleť? Krátkodobě několikrát v roce? Demodex hledejte lupou, měří 0,2 milimetru a přenáší se například půjčením ručníku. Protože se zavrtává až 4 milimetry do kůže, těžko s ním bojovat. To se všemi parazity samozřejmě. Jsou zde o stovky milionů let déle než my.

Zjistit více
nyní na Wurm-Ex.cz
Především únava a přechodné zhoršení všeho. To je ten pravý ukazatel

Především únava a přechodné zhoršení všeho. To je ten pravý ukazatel

S parazity je složité bojovat právě proto, že jsou to paraziti. Umí se schovávat, maskovat a hlavně vysávat svého hostitele. Umí ovlivňovat jeho chování, nutí ho přijímat víc potravy a kynout. Když prospívají, hostitel chřadne. Máme je všichni. Když se přemnoží, naše tělo a imunita za to draze platí. Bolesti, únava, zhoršení alergií, ekzémy, migrény, žádná nálada. Obvykle 2-3x ročně. Je s podivem, že pravidelné preventivní odčervení se do moderní doby dochovalo pouze u mazlíčků, koní a chovných zvířat. Přitom všichni jsme savci a paraziti jsou přenosní. Babičky dělaly různé tinktury či nakládané bylinky. My už můžeme najít přírodní doplňky, které obsahují extrakty testované po celém světě.

Zjistit více
nyní na Wurm-Ex.cz
Redukce parazitů přináší úlevu. Nezbytná součást očisty těla

Redukce parazitů přináší úlevu. Nezbytná součást očisty těla

Je pravda, že lidé vyhledávají vlastní odčervení čím dál častěji a preventivně. Většinou dohromady se svými mazlíčky. Ti jsou zdaleka nejčastějšími přenašeči. Larvy však najdeme velmi často na kořenové zelenině a v salátu. Co s tím? Máme tady léky na předpis, koření a Wurm-Ex. Jedná se o volně prodejný doplněk stravy k sehnání v každé lékárně. Pracuje na součinnosti 5 extraktů a výsledný účinek je širokospektrální. Komplexní detoxikace je s přicházejícím jarem velmi důležitá. Bez redukce parazitů očekávejte každoročně jarní únavu. Novou energii a vyšší imunitu tak nečekejte.

Zjistit více
nyní na Wurm-Ex.cz
Bez vyzkoušení změnu nečekejte

Bez vyzkoušení změnu nečekejte

Wurm-Ex je klinicky testován a v lékárnách se zatím prodává za 690 korun. Na stránkách výrobce ho však lze do konce týdne sehnat o 100 korun výhodněji (při zadání slova AKCE). Užívá se pouze 10 dnů a kromě možného nekontrolovatelného úbytku váhy nemá nežádoucí účinky. Je pravda, že redukce parazitů přináší novou energii, vitalitu a podstatně zvýšenou obranyschopnost. Neztraťte příležitost výborného načasování této zvýhodněné akce a očisty vlastního těla! Wurm-Ex dostanete v každé lékárně, do pátku v akci zde.

Využít akci
nyní na Wurm-Ex.cz