Nicole Bass zemřela v nemocnici v New Yorku.

Nicole Bass zemřela v nemocnici v New Yorku. Profimedia.cz

Slavná televizní wrestlerka zemřela v pouhých 52 letech

Svět wrestlingu opustila další velká hvězda. V pátek v nemocnici podlehla zdravotním komplikacím po srdečním selhání Nicole Bass, a to v pouhých 52 letech. Informaci potvrdila její kamarádka Kristen Marrone i moderátor a producent Howard Stern, v jehož televizní show Bass dlouhá léta účinkovala. Před necelým rokem přitom zemřela další ženská wrestlingová legenda Joan Marie Laurie, známá pod přezdívkou Chyna (✝45).

Urostlá 189 centimetrů vysoká zápasnice byla údajně minulý víkend kvůli zdravotním potížím převezena do nemocnice v New Yorku, kde následně prodělala infarkt a měla být napojena na přístroje. Podle dostupných informací žena nakonec zemřela v pátek ve 20:40 hodin.

„Před pár dny se Nicole zdravotně hodně přitížilo. Byla převezena do nemocnice, kde lékaři dělali všechno proto, aby jí pomohli. Seděla jsem u ní v pokoji 24 hodin denně, abych se ujistila, že jí bude dopřána ta nejlepší možná péče. Dnes jsem se dozvěděla, že už  není jak pomoci,“ napsala na svůj Facebook Marrone. Stern, v jehož pořadu Howard Stern show Bass často účinkovala, na svůj Twitter napsal: „Nikdo už nebude jako Nicole Bass. Odpočívej v pokoji.“ 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků