Eva Čerešňáková Super.cz

Nová šéfka České Miss je holka krev a mlíko: Od doby, kdy byla v soutěži, získala ženské tvary a přibrala 6 kilo

Na poslední chvíli se s partnerem rozhodli změnit plány! Místo přípravy semifinále České Miss na Moravě vyrazili Eva Čerešňáková a Martin Ditmar na Česko-Slovenský ples. "Takže jsem měla na přípravu jen jeden den," svěřila nám nová šéfka soutěže.

"Dala jsem za 24 hodin dohromady to nejlepší, co jsem mohla," krčila rameny, když měla komentovat svůj outfit. "Šaty mám půjčené z jednoho salonu, ale vzhledem k tomu, že bylo málo času, rozhodně nejsou za statisíce. Naopak jsem to dohnala šperky. Mám diamantové náušnice a prsten. Jsou od partnera a jsou v řádu statisíců. A ten zásnubní prsten byl nejcennější dárek a největší překvapení," svěřila.

Na svatbu momentálně nemá kvůli pracovnímu vytížení Eva ani pomyšlení. Ani by přípravy nestíhala. "Těch starostí s projektem České Miss je hodně, v rámci volného času se o tom ale někdy večer pobavíme a diskutujeme. Třeba kdy, kde, jak a koho pozvat," řekla nám.

Eva dorazila na ples v obtažených světlých šatech, takže vyniklo, že má mnohem ženštější tvary, než mívala v době, kdy bodovala v soutěži krásy. "Tam jsem byla před deseti lety. Je rozdíl, jestli je dívce dvacet nebo třicet. V současné době, kdy nemáme těch starostí málo, bych sice ráda sportovala i šestkrát týdně, ale nedaří se mi to," přiznala.

"Zároveň si ale myslím, že když žena ve třiceti vypadá jako žena, je vše v pořádku. Myslím, že nevypadám špatně, jsem se svojí postavou spokojená. Od roku 2007 jsem přibrala nějakých šest kilo, ale tak nějak souměrně se rozložily," míní Eva. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků