Aleš Cibulka točil před nedávnem u Honzy Ondera a Lucie Hunčárové v jejich novém pražském bytě. Dnes už je u nich doma všechno jinak....

Aleš Cibulka točil před nedávnem u Honzy Ondera a Lucie Hunčárové v jejich novém pražském bytě. Dnes už je u nich doma všechno jinak.... Foto: Můžu dál?

Tady spolu Onder s Hunčárovou ještě pózovali ve své nové klícce: Pak ale přišel drsný rozchod!

Ještě před měsícem plánovali Jan Onder s Lucií Hunčárovou (35) společnou dovolenou a zútulňovali si nové bydlení, které si pořídili v Praze. Pak ale po osmi letech partnerského soužití a desítkách protančených párů bot přišel nečekaně rozchod!

Teď mají dvojnásobný vítěz StarDance a jeho bývalá přítelkyně úplně jiné starosti. „Pochopitelně musíme dokončit společné pracovní závazky a vyřešit spoustu dalších záležitostí,“ přiznal Super.cz Onder.

Před nedávnem do svého nového bytu pozvali Honza s Luckou také štáb pořadu Můžu dál? a moderátora Aleše Cibulku. A Honza se prý ukázal jako skvělý hostitel i kuchař. „Pizza byla vynikající. Hlavně po tancování v Lucerně a celodenním natáčení bodla. Honza má dokonce speciální směs, kterou ji potírá,“ pěje na Ondera ódy známý jedlík Cibulka.

Tak či tak to bylo zřejmě naposledy, kdy se Honza s Lucií ukázali před kamerami a fotoaparátem jako taneční a zejména životní partneři. Vy tento díl budete moci sledovat už v pondělí večer. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků