Co mají společného George Clooney a herečka Demi Moore? Používají AVS přístroj, lidově zvaný psychowalkman

Přístroj na rychlé odstranění únavy, nespavosti, depresí, na rychlou relaxaci a učení zajímá i celebrity. Loni měly psychowalkmany rekordní prodeje.
Je to víc než relaxace, říká Clooney

Je to víc než relaxace, říká Clooney

Mezi čerstvé uživatele Laxmanu patří Demi Moore, David Beckham, George Clooney nebo miliardář Richard Branson. George Clooney sdělil britskému tisku: "AVS přístroj mě zrelaxuje za pár minut více, než hodiny strávené u moře na pláži.“ Tuto technologii přitom považuje za něco víc než relaxační fitness. Je to prý způsob, jak se může každý bez léků udržovat zdravý a ještě účinně meditovat a rozvíjet osobnost.

Více informací
nyní na www.psychowalkman.cz
Velké slevy psychowalkmanu

Velké slevy psychowalkmanu

Nasadíte si sluchátka a speciální "světelné“ brýle a na ovládací jednotce si spustíte program, např. "Rychlé odstranění únavy“. Světla brýlí a zvuk vysílají frekvenci, která přeladí fungování mozku i tělesné biorytmy. Únavu nahradí hluboká relaxace a vstáváte za pár minut odpočinutí jako po dvouhodinovém spánku. Stejně funguje AVS přístroj na dalších zhruba třicet oblastí, účinků – vždy vysílá jinou frekvenci. Ten princip je geniální – bez léků se uzdravit a být pořád v kondici!

Více informací
nyní na www.psychowalkman.cz
MUDr. Jan Cimický to zná

MUDr. Jan Cimický to zná

"V dnešní době trpí hodně lidí stresy a depresemi a AVS přístroje dobře pomáhají. U nás je používáme od roku 1998, kdy jsem si jeden přivezl z ciziny. Doporučil bych je téměř každému, kromě epileptiků.“ Vývoj této technologie, i s přispěním NASA a dvou nositelů Nobelových cen, trval dlouhých 40 let. Výsledek ale stojí za to! Největší český dodavatel nabízí několik modelů v cenách od pěti do třiceti tisíc korun – a teď v únoru s velkou slevou.

Více informací
nyní na www.psychowalkman.cz

Časová osa článků