Andrea Bezděková a Miroslav Dubovický

Andrea Bezděková a Miroslav Dubovický Foto: Michal Nepovím pro Touha po životě

Tak kdo komu dal kopačky? Expřítel krásné české modelky otevřeně promluvil, zlomil nad ní definitivně hůl

Jak Super.cz již informoval, úřadující Česká Miss Andrea Bezděková (26) se naoko vdala za svého expřítele Martina. K obřadu, na kterém jí to vážně seklo, došlo v Thajsku. Podle našich informací mělo jít o jakousi reklamní akci cestovky, která se specializuje na zahraniční svatby, navíc manekýna měla podle některých zdrojů původně letět s někým úplně jiným (přestože kamarádi Andrey se to snaší popírat, jak to jen jde). A ten s námi pohovořil. Budete koukat, co nám prozradil! Můžete také hlasovat v anketě na konci článku.

Řeč je o Miroslavu Dubovickém, hezounovi, kterého královna krásy potkala na soustředění Muže roku. Na tajňačku měli spolu chodit půl roku, kvůli němu se vlastně Andrea asi i rozešla se svým bývalým a nejspíš také současným hochem Martinem.

Mírovi, s nímž nafotila i docela odvážný kalendář, prý o své změně plánů Andrea před odletem řekla. Ale nevěřil tomu. „Nečekal jsem, že by Andrea vážně do Thajska odletěla a ‚vzala‘ si tam svého bývalého. Nebudu říkat, že jí to přeju, nebo že jsem smutný. Každý si svou cestu vybíráme sám a ona si vybrala tuhle,“ řekl nám s tím, že je spokojený a že doufá, že jeho ex bude spokojená taky. Už dříve odmítl potvrdit či vyvrátit, zda je pravda, že mu modelka řekla, že s fingovanou svatbou udělala chybu a že se mu z ní pravidelně ozývala.

„Bohužel můj další plánovaný projekt ‚Touha po jídle‘ už asi nebude s ní, ale věřím, že mi s tím i tak malinko pomůže, jelikož s jídlem má bohaté zkušenosti,“ konstatoval s úsměvem Dubovický, který tak vlastně poprvé potvrdil opakované spekulace médií, že s Bezděkovou udržoval poměr.

„Andrea si nepřála, aby se o tom mluvilo,“ dodal na vysvětlenou. 

Tvořili podle vás Andrea Bezděková a Míra Dubovický pár?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků