Takhle si Irina a Bradley užili Valentýna.

Takhle si Irina a Bradley užili Valentýna. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Těhotná Irina Shayk si se slavným hercem užila valentýnskou muchlovačku na pláži

Sexy modelka Irina Shayk (35) se už pořádně zakulatila. Na sv. Valentýna vyrazila společně s partnerem Bradleym Cooperem (46) na pláž, kde z nich vzájemná láska přímo vyzařovala.

Po rozchodu s Cristianem Ronaldem našla krásná Irina útěchu v náruči hollywoodského fešáka Bradleyho Coopera. Jejich vztah sice nebyl zcela harmonický, modelka však v prosinci na Victoria's Secret Fashion Show v Paříži překvapila těhotenským bříškem, čímž popřela zvěsti o rozchodu.

Irina a Bradley se těší na miminko a jejich vztah očividně funguje. Slavný pár byl společně zvěčněn na pláži v Los Angeles, kam si nastávající rodiče po valentýnském obědě vyrazili užít společné chvilky. Zamilovaná dvojice si na pobřeží Pacifiku udělala pohodlí a nebránila se něžnostem.

Bradleyho Coopera čeká v květnu premiéra komiksové adaptace Strážci Galaxie Vol. 2, kde ovšem diváci jeho tvář neuvidí. Opět totiž namluvil digitálně vytvořeného mývala Rocketa. Bradley má také režisérské ambice a letos by měl začít natáčet remake muzikálu Zrodila se hvězda, v němž hlavní roli ztvární Lady Gaga. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků