Adela Banášová a Viktor Vincze

Adela Banášová a Viktor Vincze Profimedia.cz

Ze zásnub před kamerami nebyla zaskočená jen Adela Banášová: Tohle jí vzkazují její známí expartneři

Na letošního Valentýna moderátorka Adela Banášová (41) jen tak nezapomene. Přímo během ranního vysílání před ní ve studiu Markízy její přítel Viktor Vincze poklekl a požádal ji o ruku. Po prvotním šoku Adela odpověděla „ano“.

Banášová a Vincze spolu přitom nejsou nijak dlouho. Loni v létě se i u nás populární moderátorka po sedmi letech rozešla s tanečníkem Petrem Modrovským, o jejím novém vztahu se začalo psát na podzim.

Právě reakce Modrovského slovenské novináře hodně zajímala. „Nevím, co se stalo, minule jsem byl skeptik, tak budu i teď. Jestli to není nějaká kampaň na televizní ceny nebo Chart show (pořad, který Adela moderuje),“ nebyl o pravdivosti zprávy, kterou mu prý psalo několik lidí, přesvědčený. „Ale jestli je to pravda a zasnoubili se, přeju jim samozřejmě všechno dobré,“ dodal tanečník a bývalý dlouholetý partner Banášové pro Topky.sk.

Zpěvák Tomáš Bezdeda, s nímž se Adela poznala během slovenské Superstar (ona moderovala, on soutěžil) a strávila s ním přes dva roky, pro tentýž web uvedl, že je to super, že doufá, že může jít za svědka a snoubencům pogratuloval.

Čerstvě zasnoubená Banášová si to brzy namíří i do Prahy, kde bude 4. března moderovat galavečer Český lev. 

Super.cz


Časová osa článků