Candice Swanepoel pro Sauvage

Candice Swanepoel pro Sauvage Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Přeběhla za lepším? Andílek Candice Swanepoel po porodu předvádí bikiny od konkurence

Jihoafrickou krásku Candice Swanepoel (33) máme nedílně spojenou se značkou Victoria‘s Secret, pro kterou začala předvádět už před deseti lety a od roku 2010 má tu čest oblékat i andělská křídla. Jenže po jejím nedávném návratu do modelingu, od kterého si dala pauzu kvůli narození syna jménem Anacã, ji vídáme v kampaních na bikiny úplně jiné značky...

Nově Candice propůjčila svou tvář a především tělo kanadské značce luxusních plavek a letní módy Sauvage. U nás nepříliš známý prodejce má ve svém portfoliu mnoho slavných krásek a momentálně pro ně kromě Candice předvádějí také Rosie Huntington-Whiteley či přítelkyně Leonarda DiCapria Nina Agdal.

Tím ale jejich hvězdný seznam modelek zdaleka nekončí. Plavky, pohybující se cenově okolo 200 - 300 dolarů, už předváděly i Irina Shayk, Kate Upton, Gisele Bündchen, Miranda Kerr, Chrissy Teigen, Heidi Klum, Adriana Lima, Petra Němcová a řada dalších. Nechme se tak překvapit, zda se Candice objeví alespoň v novém katalogu Victoria’s Secret. Nečekaně už byly v minulosti odejity například Miranda Kerr, Doutzen Kroes nebo Karlie Kloss. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků