William a Catherine na červeném koberci před Royal Albert Hall

William a Catherine na červeném koberci před Royal Albert Hall Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Kate s Williamem se parádně sladili na filmové ceny: Podívejte, jak jim to slušelo!

Zatímco Los Angeles v neděli večer žilo hudebními Grammy, v Londýně se udílely filmové ceny BAFTA. Došlo i na očekávaný příchod vévodkyně a vévody z Cambridge, před nímž se prý někteří obávali, že Catherine zcela zastíní účast nominovaných. Královský pár možná i proto dorazil téměř až v závěru všech příchodů navzdory skutečnosti, že z Kensingtonského paláce, odkud vyjížděl, je to do Royal Albert Hall coby kamenem dohodil.

William (40) a Kate (40) se prošli po červeném koberci dokonale sladěni. Princ vsadil na černo-bílou klasiku s motýlkem a jeho choť oslnila v róbě se spadlými rameny. Saténové klopy Williama pak perfektně pasovaly k černým stuhám na šatech jeho ženy v pase a na rozšiřující se sukni. Model se vzorem květin pochází z dílny její oblíbené značky Alexander McQueen, konkrétně z jarní kolekce 2016.

Manželé se po červeném koberci prošli pochopitelně bez pózování fotografům, usmívali se a párkrát zamávali přihlížejícím. Následně rovnou zamířili do prostor proslulé koncertní síně ke svým místům v hledišti a snažili se na sebe zbytečně nestrhávat pozornost. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků