Pozvánka na valentýnskou večeři? Některá jídla vám nemusí prospět

Večeře, svíčka, romantika. Některými jídly však můžete ovlivnit své zdraví po celé jaro. Takový tataráček a rare steak, salát z čerstvé zeleniny jistě může potěšit vaše chuťové pohárky, ale pohled mikroskopem už tolik potěšit nemusí. Kde není tepelná úprava, tam je živo. Následná zvětšující se kolonie nežádoucích organismů ve vašem těle vás může připravit o energii, imunitu a zdraví. Bohužel.
Neznalost je častým důvodem k nemožnosti určení správné diagnózy

Neznalost je častým důvodem k nemožnosti určení správné diagnózy

Většina lidí se pak cítí unaveně, vyčerpaně, jsou bez nálady a elánu. Příznaky lidé připisují přepracování a občasným nemocem. Příčina však může být jiná. V našem těle žije chytrý parazit tak, abychom si ho nevšimli. Paraziti nemusí způsobovat bolest, ale přesto snižují celkovou vitalitu organismu. Můžeme mít špatnou imunitu, trpět bolestmi zad, kloubů a dalšími neduhy, a přesto nás lékař bude pokládat za zdravé. Omezení celkové výkonnosti a vitality organismu kvůli parazitům v našich tělech je dnes dokonale zdokumentováno a podloženo klinickými studiemi z několika zemí. Odčervení dnes vyhledává stále více lidí.

Více
nyní na Parasic.cz
Neřešení přemnožených parazitů zkracuje život

Neřešení přemnožených parazitů zkracuje život

Většina lidí pravidelně problém neřeší, protože o něm neví. Některé larvy přežívají v prostoru až 3 roky. V sedačkách, v kobercích, v dekách apod. „Normální člověk nemá ani tušení, kde se nakazil a jak dlouho mu parazité ničí zdraví,“ uvádí Mudr. David Malý, který se problematikou a testováním antiparazitik dlouhodobě zabývá. Parazité existují na naší planetě už odnepaměti díky maskování. Odnepaměti také naši předkové používali dostupné odčervovací prostředky. Nejenom delší půst, ale také extrakty z ořešáku, kurkumin a různá koření. Na rozdíl od nich najdeme od 1. 3. v lékárnách konečně přírodní doplněk stravy Parasic.

Více
nyní na Parasic.cz
Očištění od parazitů přináší zajímavou úlevu

Očištění od parazitů přináší zajímavou úlevu

Pokud nechceme být zaneseni škodícími parazity, dá se s nimi úspěšně bojovat. Po očistě většina lidí cítí zcela novou energii. Stejně jako mazlíčci, kteří se odčervují naprosto pravidelně. Na odčervování se používají anthelmintika na předpis nebo přírodní směsi extraktů. Speciální tablety s postupným uvolňováním v kombinaci s látkami ovlivňují biologický cyklus nežádoucích organismů a tím jejich množství významně redukují. Dostupný přípravek Parasic šetrně a efektivně zbaví tělo všech škodlivých parazitů včetně larev. Působí širokospektrálně. Na odčervení a detoxikaci je nejlepší čas. Parasic se užívá 30 dnů a na jaro je tak člověk zcela fit.

Využít akci
nyní na Parasic.cz
Kdo nic nevyzkouší, žádnou změnu nepocítí

Kdo nic nevyzkouší, žádnou změnu nepocítí

Parasic bude v lékárnách za cenu 790 korun. Aktuálně ho však lze již získat na stránkách výrobce za zaváděcí, téměř poloviční cenu (Platí u objednávky 2 kusů a pouze do vyprodání šarže klinické studie). Působí proti externím agentům (biologicky činným působkům). Celkově také pomáhá udržovat zdravá játra především kontrolou zánětlivých reakcí v těle. Selen dále pomáhá imunitnímu systému. Na celkovou detoxikaci a odčervení je ten nejlepší čas. Skoncujte konečně s plným nosem a pokašláváním. Dejte tělo do pořádku a nemusíte se dále obávat smrkajících a kašlajících lidí. Nepropásněte omezenou zaváděcí akci, ušetříte 490 Kč.

Využít akci
nyní na Parasic.cz

Časová osa článků