Sam a Aarona od sebe dělí 23 let.

Sam a Aarona od sebe dělí 23 let. Profimedia.cz

Atraktivního herce (26) si na ceremoniálu pohlídala manželka (49): Režisérčiny princeznovské šaty věkový rozdíl neskryly

Za film Padesát odstínů šedi režisérka Sam Taylor-Johnson obdiv rozhodně nesklidila. Na udílení cen BAFTA figurovala jako doprovod svého o 23 let mladšího manžela, který se na rozdíl od ní dočkal uznání.

Aaron Taylor-Johnson byl na britskou filmovou cenu nominován za vedlejší roli v dramatu Noční zvířata, díky níž se už letos dočkal Zlatého glóbu. V Londýně se ovšem místo něj radoval Dev Patel s Lionem. Na oscarovém ceremoniálu bude Aaron překvapivě úplně bez šance, protože se do nominací místo něj dostal kolega z Nočních zvířat Michael Shannon.

Pozvánku do Los Angeles nadějný herec nejspíš nedostane, takže manželku vyvedl alespoň na ceny BAFTA. Téměř padesátiletá Sam, která má s Aaronem dvě dcery, si pro tuto příležitost pořídila róbu ve stylu princezny. Režisérka erotického trháku se sice může pochlubit štíhlou postavou, věkový rozdíl ovšem v šatech, určených spíše pro mladší ročníky, nezamaskovala. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků