První opravdu dokonalá podprsenka je tady! A jmenuje se SPACER 3D

Každá žena je jiná. Ale všechny se na jedné věci vždycky shodnou. Na tom, jaká by měla být dokonalá podprsenka. Krásný vzhled, lehkost, prodyšnost, pohodlí,… A i když tomu možná nebudete věřit, ta dokonalá podprsenka opravdu existuje – je to SPACER 3D!
Vše, co jste kdy od podprsenky chtěla

Vše, co jste kdy od podprsenky chtěla

Při průzkumech ženy nejčastěji uváděly, že od podprsenky chtějí pohodlí při nošení. Dalším nejčastějším požadavkem byl hezký design a jako třetí hledisko uvedly krásně tvarovaný dekolt. Důležitou podmínkou byl také dobrý vzhled pod oblečením - je přeci faux pas, když jsou švy podprsenky viditelné pod oblečením. Podprsenka SPACER 3D splňuje všechny tyto požadavky! Ale nejen to, má i vlastnosti, které ji řadí mezi opravdu revoluční kousky.

Více informací
nyní na Astratex.cz
Lehkost a prodyšnost: SPACER 3D dýchá

Lehkost a prodyšnost: SPACER 3D dýchá

Patentovaná technologie košíčků SPACER 3D zajišťuje dokonalou prodyšnost. Speciální dvouvrstvý porézní materiál se vzduchovou mezerou je mimořádně lehký a vysoce prodyšný. Díky této sendvičové konstrukci dokážou košíčky během nošení dokonale reagovat na změny vaší tělesné teploty a odvádět případnou vlhkost. Proto zůstává podprsenka uvnitř suchá i při vyšší tělesné zátěži či během parných letních dní. A kromě toho je ještě neuvěřitelně lehká!

Koupit
nyní na Astratex.cz
Pro prsa jakékoliv velikosti

Pro prsa jakékoliv velikosti

Tato revoluční podprsenka je určena pro všechny ženy, které touží po komfortu. Skvělé vlastnosti košíčků SPACER a komfortní široká ramínka ocení každá žena. I ženy s opravdu velkými ňadry – Astratex.cz exkluzivně nabízí podprsenky SPACER 3D v široké škále modelů i velikostí. Paní A. nosí podprsenku 80/F. V testovacím protokolu uvedla: „Konečně se nepotím! Ženy s většími prsy moc dobře vědí, o čem mluvím...“

Koupit
nyní na Astratex.cz
Neviditelná pod oblečením - zaručeně!

Neviditelná pod oblečením - zaručeně!

Hladké košíčky beze švů dokonale splynou s křivkami vašeho těla. Podprsenka se tak skvěle hodí i pod opravdu těsné oblečení či tenká tílka. „Testovala jsem SPACER pod přiléhavými vršky. V popisu podprsenky stálo, že nebude vidět pod oblečením. A to se také stalo, švy opravdu neproznačují," říká Kateřina S. Dáte přednost bílé, černé, smetanové nebo kávové barvě? A zvolíte model s krajkovým obvodem, nebo vsadíte na jednoduchost?

Koupit
nyní na Astratex.cz

Časová osa článků