Petra Němcová

Petra Němcová Foto: fotobanka Profimedia

Topmodelka Petra Němcová bude soutěžit v americké verzi StarDance

Česká topmodelka žijící dlouhodobě v New Yorku se zúčastní 12. řady televizní soutěže Dancing With The Stars (u nás StarDance).

Konkurentkami jednatřicetileté Němcové původem z Karviné budou například herečka Kirstie Alleyová známá z filmů Kdopak to mluví či ze sitcomu Veroničiny svůdnosti či Kendra Wilkinsonová, bývalá playmate a expřítelkyně zakladatele časopisu Playboy Hugha Hefnera.

Alleyová se v posledních letech v médiích objevovala především ve spojitosti s neustálými dietami, hubnutím a opětovným nabíráním kilogramů. Herečka nyní doufá, že jí soutěž pomůže ve shazování kil a zpevnění těla. Dalšími ženami v soutěži jsou herečka Chelsea Kaneová či moderátorka Wendy Williamsová.

Diváci budou smět na stanici ABC od pondělí 21. března posuzovat pohybové umění i u známých mužů. Dočkají se dětské herecké hvězdy původního filmu Karate Kid Ralpha Macchia, bývalého wrestlera Chrise Jericho či boxera Sugar Ray Leonarda, dále rapera Romea či fotbalisty Hinese Warda.

Petra Němcová nežije v Čechách již přes 14 let, jejím domovem byla před New Yorkem Itálie, Paříž i Londýn. V roce 2004 přežila obrovskou vlnu tsunami, která postihla jihovýchod Asie. Její tehdejší přítel Simon Atlee však během neštěstí zahynul. Po této tragické zkušenosti Němcová založila nadační fond Happy Hearts Fund (Nadace šťastných srdcí) pomáhající dětem, které při živelných pohromách přijdou o rodinu.

Jejím dalším partnerem se stal britský zpěvák James Blunt, s nímž se modelka rozešla začátkem roku 2007. V současnosti je Němcová zasnoubená s britským hercem Jamie Belmanem a po skončení soutěže s ním chystá svatbu. 

Dagmar Plecháčová


Časová osa článků