Modelka Fanny Neguesha provokovala na pláži.

Modelka Fanny Neguesha provokovala na pláži. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tohle sexy tělíčko si v posteli hýčkal známý fotbalový bouřlivák: Modelka vystavila na odiv pevný zadeček i vnady v plavkách

Modelka Fanny Neguesha (26) vystavila své přednosti u bazénu v Miami, což potěšilo všechny přítomné fotografy i početné mužské publikum.

Tahle rodačka z Bruselu na své sexy tělo jeden čas nalákala i známého fotbalového bouřliváka Maria Balotelliho (26), který s ní byl dokonce zasnoubený. Ke sňatku ale nikdy nedošlo a vyzývavá Fanny je momentálně nezadaná.

To se ale brzy může změnit. Pokud bude své výstavní tělíčko neustále ukazovat před zraky lačných milovníků spoře oděných krásek, určitě si mezi nápadníky bude moct vybírat. A třeba do svých sítí chytí i mnohem větší úlovek, než byl bývalý fotbalista AC Milán, hrající momentálně za francouzský tým OGC Nice.

Fanny kromě modelingu nepohrdla účastí v italské reality show Celebrity Island, do níž se zapojil třeba i herec z filmů pro dospělé Rocco Siffredi.

Snažila se prosadit jako zpěvačka i herečka, ale nejvíc je známá přeci jen jako modelka. S Balotellim se půl roku od zasnoubení rozešla, protože prý už nesnesla fotbalistovu žárlivost. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků