Jste po operaci či úrazu? Podpořte svou rekonvalescenci!

13. února 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Pokud máte za sebou náročnou operaci, jste po těžké nemoci nebo úrazu, nejspíš oceníte něco, co by vám při vaší rekonvalescenci pomohlo. Často se doporučují látky na posílení imunity či dodání energie. Při tom je nutné dbát, aby posílení našeho organismu bylo cílené a dodávaly se látky, které ovlivňují základní procesy lidského organismu.
Našemu tělu musíme chytře pomoci!

Našemu tělu musíme chytře pomoci!

Pro podporu rekonvalescence, ale i při únavě nebo stresu už staletí lidem pomáhá extrakt z kořene ženšenu. Napomáhá k udržení fyzické a duševní schopnosti v případech slabosti, vyčerpání, únavě nebo také ztrátě koncentrace. Důležité je i doplňování základních vitaminů, a to zejména vitamin C a vitamin B, kdy např. vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální funkci imunitního systému. Oblíbené jsou i kúry pomocí dodávání potřebných enzymů, ty však většinou nebyly dostupné pro běžného člověka. Díky přítomnosti enzymů probíhají v našem těle milióny prospěšných „biochemických“ reakcí. Enzymatické kúry byly vždy nákladnou záležitostí, ale to dnes už tak docela neplatí.

Více informací
nyní na Enzymoterapie.com
Spolu s věkem nám enzymy ubývají

Spolu s věkem nám enzymy ubývají

Člověk je evolučně nastaven tak, aby se dožíval maximálně 40 - 50 let. Dnes však tuto hranici i násobně překonáváme. V pozdějším věku však rapidně přibývají nemoci, které musíme většinou různými léky potlačovat. To souvisí i s naší schopností tvořit si vlastní enzymy. Maximum enzymů si náš organismus dokáže vytvořit kolem 27. roku života. Pak už se tato schopnost rychle snižuje. Trvá nám delší dobu, než se uzdravíme např. po úraze či těžší nemoci. Ale vidíme to např. i na hojení drobných ran či oděrek. Prostě není to už tak jako „zamlada“. Pokud vám je tedy přes třicet, zamyslete se, zda vám moderní enzymy můžou v něčem pomoci.

Více informací
nyní na Enzymoterapie.com
Nový trend dodávání enzymů

Nový trend dodávání enzymů

Dnes naštěstí neplatí, že účinné enzymy se musejí získávat z vnitřností jatečných zvířat. Existují moderní způsoby získávání enzymů fermentací – takto se získávají moderní fungální proteázy a lipázy. Odstranily se tak nepříjemné věci, jako je polykání velkého množství tablet nebo průvodní zažívací problémy. Obrovskou výhodou nových moderních fungálních enzymů je jejich odolnost proti kyselému prostředí žaludku, kdy díky tomu dochází k lepšímu vstřebávání do organismu a jsou tedy lépe využitelné pro naše tělo. Velmi výhodnou se jeví především kombinace těchto nových enzymů s roky prověřenými rostlinnými enzymy papainem a bromelainem, které se získávají z plodů papáje a ananasu.

Koupit
nyní na Pilulka.cz
Vyberme si správně!

Vyberme si správně!

Přípravků s obsahem moderně vyráběných enzymů je v lékárnách či na internetu velmi málo. Důležité je, abychom si vybrali takový moderní přípravek, za který nemusíme utratit spousty peněz, je kvalitní a dopřeje nám i dostatečný komfort užívání. Doporučujeme kombinaci moderních fungálních enzymů s tradičními rostlinnými enzymy doplněnou i o látky (např. ženšen), které nám pomůžou v celkové rekonvalescenci. Takovým přípravkem je unikátní novinka na českém trhu, doplněk stravy Enzymax R. Žádejte Enzymax R ve své lékárně nebo na internetu. Nyní např. prostřednictvím internetové lékárny Pilulka.cz Enzymax R 120 tobolek na 2 měsíce užívání za zvýhodněnou cenu 1149,- Kč nebo 60 tobolek za 639,- Kč.

Koupit
nyní na Pilulka.cz

Zrušit