Natálie Grossová s Marianem Vojtkem, nebo Michaela Gemrotová s Bohušem Matušem? Vybrali jste sami...

Natálie Grossová s Marianem Vojtkem, nebo Michaela Gemrotová s Bohušem Matušem? Vybrali jste sami... Foto: Super.cz/ Michaela Feuereislová

Vyhrála dcera expremiéra, nebo vnadná pěvkyně? Rozhodli jste o premiérovém obsazení Plesu upírů!

Více než tři sta tisíc čtenářů Super.cz zajímalo, kdo odehraje nedělní premiéru muzikálu Ples upírů. Rozhodovalo se mezi dvojím obsazením. Má hrát upířího hraběte Krolocka a jeho vyvolenou krásku Sáru Marian Vojtko (48) a Natálie Grossová (18), anebo Bohuš Matuš (48) s Michaelou Gemrotovou (35)?

Po třech dnech od zahájení hlasování jsme výsledek oznámili producentovi muzikálu Františku Janečkovi (77). A čísla mluvila jasně. Svůj názor vyslovily přes čtyři desítky tisíc čtenářů a poměrem zhruba šedesát ku čtyřiceti zvítězili Marian s Natálkou.

"Jak se říká vox populi, vox Dei, tedy hlas lidu, hlas boží. Přiznám se, že jsem něco podobného udělal poprvé, aby o obsazení rozhodli sami diváci, a jejich rozhodnutí budeme s panem režisérem Radkem Balašem akceptovat. 12. února tak v GoJa Music Hall vystoupí v hlavních rolích Marian Vojtko a Natálie Grossová," ujistil nás producent. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků