Jste muž, kterého trápí nedostatek energie, libida a síly? Změňte to! Existuje řešení

Pokud jste muž a chcete být silný alfa samec, který není oplácaný tukem, překypuje silou, vysokým libidem a sebevědomím, potřebujete k tomu dostatek testosteronu. V mládí máme testosteronu na rozdávání, ale od 30. roku se začíná jeho hladina pomalu snižovat až o 1 % až 2 % ročně. Nízká hladina testosteronu je svými příznaky ze začátku nepatrná a pomalá. To je i důvod, proč mnoho mužů tento stav ignoruje často i několik let. A co všechno testosteron v mužském těle ovlivňuje? Kromě zvýšení schopnosti budovat svalovou hmotu se jedná o lepší pálení podkožního tuku, silnější erekce, libido, sexuální výkonnost, vyšší motivace a zlepšení nálady. A my pro vás máme 3 zaručené tipy, jak jej zvýšit.
1. Dodejte tělu ty správné vitamíny a minerály

1. Dodejte tělu ty správné vitamíny a minerály

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zvýšit produkci testosteronu, je dodat tělu nezbytné vitamíny a minerály podporující jeho tvorbu. Patří mezi ně např. vitamín D, zinek, hořčík, vitamín C a vitamín B6. Dle několika vědeckých studií dokáže přísun těchto vitamínů zvýšit hladinu testosteronu ve vašem těle až o 40 %. Právě z tohoto důvodů byl vyvinut u nás v České republice jedinečný produkt Primulus obsahující kombinaci vitamínů, minerálů a extraktů z bylin (kotvičník zemní, pískavice řecké seno), podporujících jeho tvorbu. Primulus je určen pro muže nad 30 let, které trápí příznaky nízké hladiny testosteronu, jako jsou únava, podrážděnost, málo energie a ztráta libida.

Koupit
nyní na Primulus.cz
Proč si vybrat právě Primulus?

Proč si vybrat právě Primulus?

Jedná se o český produkt ověřený tisíci spokojenými zákazníky v ČR a na Slovensku, kteří po užívání produktu pociťují především zvýšení energie, větší chuť na sex a silnější imunitu. Primulus je určen pro aktivní muže dneška, kteří jdou s dobou a dbají o své zdraví. Všechny obsažené složky mají dle několika výzkumů pozitivní, a hlavně prokazatelný vliv (nejen) na hladinu testosteronu u mužů. Díky výsledkům dlouhodobých studií je složení produktu Primulus jedinečné a nemá u nás konkurenci. Jako důkaz kvality a účinků produktu je na každý první nákup vázaná 100% garance vrácení peněz. Vzhledem ke svému originálnímu balení je Primulus také vhodným dárkem.

Koupit
nyní na Primulus.cz
2. Další tipy pro zvýšení testosteronu? Delší spánek

2. Další tipy pro zvýšení testosteronu? Delší spánek

Hladina testosteronu u mužů je nejvyšší ráno okolo 8. hodiny. S přibývajícím časem během dne postupně klesá a večer je nižší než ráno. V noci pracuje váš endokrinní systém na maximum a produkuje velké množství testosteronu. Tělo se tím připravuje na další den. A pokud spíte méně, je zde logicky málo času na produkci testosteronu. V jedné studii nedostatek spánku po dobu jednoho týdne (5 hodin za noc) dokázal snížit hladinu testosteronu u zdravých mužů o 15 %. Další studie na 531 mužích potvrdila, že delší doba spánku je spjata s vyšší hladinou testosteronu. Dle výsledků dokáže hodina spánku navíc zvýšit hladinu testosteronu o 15 %. Snažte se tedy spát minimálně 7-8 hodin denně.

Koupit
nyní na Primulus.cz
3. Upravte svůj jídelníček a začněte sportovat

3. Upravte svůj jídelníček a začněte sportovat

Nejlepší druh pohybové aktivity pro zvýšení testosteronu je zvedání těžkých vah, rychlé běhy na krátkou vzdálenost a dlouhá chůze (min. 10 000 kroků za den). Co se týče stravy, pro optimální podporu testosteronu je potřeba se zaměřit na zdravé tuky - avokádo, vejce, olivový a kokosový olej, dále pak sacharidy ze škrobovité a kořenové zeleniny – brambory, batáty, řepa, mrkev atd. a kvalitní zdroj přírodních bílkovin, nejlépe z masa. Pokud není vaše strava optimální, sáhněte po doplňku stravy Primulus pro doplnění nezbytných minerálů a vitamínů, které nakopnou produkci vašeho testosteronu. Vyšší věk nemusí znamenat stopku pro váš aktivní (i sexuální) život. Vyzkoušejte Primulus ještě dnes!

Koupit
nyní na Primulus.cz

Časová osa článků