Oficiálně potvrzeno. Krém se dvěma patenty zpomaluje stárnutí pleti a léčí růžovku

Jen dva krémy, Pyratine a Renova, získaly oficiální status přípravku proti stárnutí pleti. Pyratine má přitom původ v českých laboratořích. Tento revoluční krém obsahující přírodní látky ze skupiny cytokininů redukuje vrásky, zpomaluje stárnutí pleti a účinně léčí růžovku.
Pyratine omlazuje buňky zevnitř

Pyratine omlazuje buňky zevnitř

Jeden z objevitelů účinných látek obsažených v krému Pyratine, Miroslav Strnad Prof. Ing.,CSC.,DSc., o jejich působení na lidskou pleť řekl: „Látky Pyratine omlazují cytoskelet, což je vnitřní kostra buňky, a dávají buňce mladý charakter. To je klíčový účinek. Další z účinků je, že mají antioxidační vlastnosti. Tzn. vychytávají v buňkách škodlivé radikály, které se v těle produkují.“ Právě díky tomu Pyratine zpomaluje stárnutí pleti, ale také léčí růžovku.

Koupit
nyní na pyratine.eu
Pyratine redukuje vrásky a vypíná pokožku obličeje

Pyratine redukuje vrásky a vypíná pokožku obličeje

Aktivní složky Pyratinu jsou extrahovány z rostlin. V souladu s přísnými procedurami americké FDA (úřad pro kontrolu potravin a léčiv) proběhla řada testů, které potvrdily výrazné zlepšení textury pleti již během několika dní používání. Stejné testy zároveň ukázaly, že přípravky Pyratine v tomto směru dosahují lepších výsledků než Renova. Pyratinu se tak podařilo získat oficiální status přípravku proti stárnutí pleti a zároveň se stal nejúčinnějším krémem tohoto druhu na americkém trhu.

Koupit
nyní na pyratine.eu
Je vhodný i pro citlivou pokožku

Je vhodný i pro citlivou pokožku

Pyratine zajistí hydratovanou pokožku bez nepříjemného mastného efektu. U krémů Pyratine byly navíc prokázány protizánětlivé účinky a pozitivní vliv na obnovení přirozené ochranné funkce kůže. Studie Kalifornské univerzity prokázala snížení zarudnutí tváře o 42 % během 14 dní používání, a dokonce 67 % na konci 12. týdne pravidelné aplikace krémů Pyratine. I proto je Pyratine oblíbenou volbou zákaznic s problematickou pletí a často téměř poslední záchranou pacientek trpících vážnou formou rosacey.

Koupit
nyní na pyratine.eu
Pyratine léčí růžovku

Pyratine léčí růžovku

Nezávislé klinické studie potvrdily vysokou účinnost Pyratinu v boji proti růžovce. Skvělé výsledky však hlásí především samotní zákazníci. Pyratine eliminuje všechny tři základní projevy růžovky: Zarudnutí kůže, aknózní léze a pavoučí žilky. Pyratine XR lze navíc k léčbě růžovky používat zcela bez omezení. Díky unikátnímu složení je možná dlouhodobá aplikace bez vedlejších účinků. Petra o léčbě růžovky říká: „Na růžovku jsem několik let používala masti s kortikoidy. Bohužel to byla většinou krátkodobá pomoc. S krémem Pyratinem XR jsem velmi spokojená. Pleť je bez známek zarudnutí a navíc pěkně vypnutá. Super,“ řekla.

Koupit
nyní na pyratine.eu
Pyratine v médiích

Pyratine v médiích

Objev účinných látek obsažených v Pyratinu zvedl obrovskou vlnu zájmu médií. O Pyratinu informovala přední česká i světová média. Reportáž o Pyratinu odvysílala například Česká televize, ale objevil se rovněž v hlavním vysílacím čase americké televize ABC. Podrobný přehled naleznete na webu Pyratine.eu.

Koupit
nyní na pyratine.eu

Časová osa článků