Kim Basinger zázračně mládne...

Kim Basinger zázračně mládne... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Slavná herečka (63) zázračně omládla: Kvůli roli učitelky sexu si nechala vyžehlit tvář

Nejen spisovatelka E. L. James se chtěla na premiéře filmu Padesát odstínů temnoty líbit. Na své vizáži zapracovala i herecká posila erotické série Kim Basinger (63).

Držitelka Oscara za L. A. - Přísně tajné přijala roli Eleny Lincoln, díky níž by pokračování poněkud mdlé podívané mohlo dostat větší grády. Kim Basinger totiž hraje postavu, která kdysi zasvětila pana Grey do tajů drsné erotiky. Udržovaná šedesátnice chtěla nejspíš kvůli této roli omládnout a nechala si vyhladit obličej.

Na losangeleské premiéře se kromě korpulentní spisovatelky a představitelů hlavních postav Jamieho Dornana a Dakoty Johnson objevila i Kim Basinger, a to rovnou v mladším provedení. Hereččina tvář totiž zjevně prošla omlazovací kúrou. Ve srovnání se tři roky starými fotkami jí ubyly vrásky a její obličej nepůsobil příliš přirozeně.

Skutečný věk by sice Kim Basinger hádal málokdo, ale pokud bude s úpravami pokračovat, brzy přijde o své původní rysy. Dámy s přílišnou zálibou v plastikách jsou totiž ve výsledku často k nepoznání. 

Jak se vám líbí Kim Basinger?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků