Top podprsenky se slevou až 50 %: Vymetání skladu je tu!

Protože pořádek musí být! Rajpradla.cz je opět tady a nabízí vám slevy podprsenek a spodního prádla ve výši až 50 %. Nezapomeňte, že plesová sezóna je v plném proudu a blíží se také Valentýn. Jedinečná příležitost k nákupu nového prádla. S naší službou Balík bez peněz - Twisto, si můžete objednané zboží nechat zdarma zaslat k vyzkoušení a platíte až za 14 dní.
Spacer - podprsenka, která dýchá!

Spacer - podprsenka, která dýchá!

A to je jen jedna z výhod oblíbeného modelu Anna značky Dalia. K těm dalším a neméně důležitým patří také maximální přizpůsobení vašim křivkám díky termicky formovaným košíčkům, bezešvé košíčky zaručí její “neviditelnost” pod oblečením a svislé výztuhy zabrání přesouvání na těle. Anna je tou pravou volbou pro všechny ženy, které touží po přirozeném a kulatějším tvaru svých ňader. Patříte k nim také? Pokud ano, nenechte si ji ujít. Je za super cenu!

Koupit
nyní na rajpradla.cz
Pohodlí především - při sportu platí dvojnásob

Pohodlí především - při sportu platí dvojnásob

Patříte k aktivním ženám? Ráda pěstujete sport jakéhokoliv druhu? Pak byste měla vědět, že výběr sportovní podprsenky není radno podcenit. Při sportu je opora vašich ňader velmi důležitá, zvláště pak, pokud patříte k ženám od Boha obdařeným. Jak se vám líbí další model z dílny Dalia - Fit? Ideální sportovní podprsenka pro všechny typy poprsí. Na rajpradla.cz nabízíme košíčky až do velikosti J. Co na ni říkáte?

Koupit
nyní na rajpradla.cz
Luxus v mátovém odstínu

Luxus v mátovém odstínu

Co vznikne spojením mikrovlákna, tylu a krajky? Jedině luxusní podprsenka. Přidáme-li k tomu ještě mátovou barvu, máme tu podprsenku Aquamarinne, v tomto případě v polovyztuženém provedení. Tento střih ocení ženy se všemi typy poprsí. Košíčky vymodelují krásně kulatý tvar ňader, výztuž ve spodní části je zvedne a zpevní. Nechejte vyniknout své přednosti. Model Aquamarinne nabízíme v několika střizích. Na rajpradla.cz.

Koupit
nyní na rajpradla.cz
Milujeme puntíky a pásky

Milujeme puntíky a pásky

Nikdy totiž nevyjdou z módy. Jsou nadčasové. Atraktivním spojením proužků i puntíků je podprsenka Daria II. Je stylová a padnoucí, stejně jako všechny podprsenky na rajpradla.cz. Daria je vyrobena z mikrovlákna a bavlny, a proto je tak komfortní při nošení. Jak se vám líbí nevšední design této podprsenky?

Koupit
nyní na rajpradla.cz
Pro plné tvary

Pro plné tvary

Tu správnou oporu dodá plným tvarům jen správná podprsenka. S širokými ramínky, které se nezařezávají, s perfektně přiléhajícími kosticemi, které netlačí a se svislými výztuhami po stranách, které udrží na místě i větší poprsí. Všechny tyto vlastnosti najdete v jediném modelu - Adele. Přidejme ještě olemování krásnou krajkou a dokonalá podprsenka je na světě. Zapomeňte na kompromisy. Adele je elegantní i pohodlná. Vyzkoušejte ji!

Koupit
nyní na rajpradla.cz

Časová osa článků