Jaro se blíží! Zbavte se svých nadbytečných kilogramů efektivně a rychle a přivítejte ho štíhlejší

7. února 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Neefektivní a pomalý průchod stravy trávicím traktem. Toto může být důvod zbytečných kilogramů navíc. Špatný průchod stravy může být způsoben sedavým zaměstnáním, špatnou životosprávou, malým množstvím pohybu a také špatným pitným režimem. Máme pro vás řešení s novinkou na trhu - DietLAX. Vyčistěte se a vyzrajte na zbytečná kila navíc? Vyzkoušejte extrémní účinek projímavé vlákniny „GOS“, kterou DietLAX obsahuje.
Některá řešení bývají drastická!

Některá řešení bývají drastická!

Nezřídka se setkáváme s takovými postupy jako např. průplach střev slanou vodou, pití vlažné vody se solí, nebo střevní sprcha. Tyto drastické zákroky doprovázejí křeče, následné nadýmání a zadržování vody v těle. DietLAX obsahuje fit kombinaci s masivním množstvím probiotické rozpustné vlákniny „GOS“, která extrémně podporuje průchod střevy. Navíc se nestráví v žaludku a postupuje do střeva, kde působí a výrazně zlepšuje střevní prostředí.

Zjistit více
nyní na DietLAX.cz
Mohou být nejprodávanějším dietetickým prostředkem projímadla?

Mohou být nejprodávanějším dietetickým prostředkem projímadla?

Ano mohou. Je to však krátkozraké a proto doporučujeme využívat možnosti přírodních produktů, které zlepšují střevní mikroflóru a působí rychle, ale zároveň šetrně. Jsou mnohé typy vlákniny, jako například „GOS“ (galaktooligosacharidy), které jsou organismu extrémně prospěšné. U těchto typů pak dlouhodobé užívání způsobuje trvalý úbytek. Je však nutné dodržovat dostatečný přísun tekutin.

Zjistit více
nyní na DietLAX.cz
S novinkou DietLAX k vytoužené postavě. Nyní za zaváděcí cenu

S novinkou DietLAX k vytoužené postavě. Nyní za zaváděcí cenu

Úspěšný boj s kilogramy je nyní možný díky novince DietLAX. Jde o vysoce účinnou a volně dostupnou fit kombinace látek podporujících průchod střevy. Nepřekračujte předepsané dávkování. Nyní můžete využít zaváděcí cenu novinky DietLAX a získat tak produkt za zvýhodněnou cenu 445 Kč (1 balení) nebo 780 Kč (2 balení). Navíc získáte „Jídelníček pro rychlý úbytek“. Zaváděcí cena s dárkem platná do 10. 2. 2017.

Zjistit více
nyní na DietLAX.cz

Časová osa článků