Monika Leová má za sebou velký úspěch.

Monika Leová má za sebou velký úspěch. Foto: archiv FTV Prima

Česká Miss Earth z Primy Monika Leová má na dosah další titul

V roce 2013 se Monika Leová (30) stala Českou Miss Earth, teď je jen krůček od inženýrského titulu. Moderátorka zpravodajství na Primě je nejen krásná, ale také inteligentní.

Úspěchem v soutěži krásy a prací v televizi Moničiny ambice neskončily. Tento týden složila náročnou zkoušku, jíž předcházelo dlouhé učení, které musela skloubit se svými povinnostmi na obrazovce.

Monika Leová má za sebou státní zkoušku z oboru statistika na Vysoké škole ekonomické v Praze. Spousta jejích spolužáků ale takové štěstí neměla. „Co vím, tak v naší skupině to nedali dva z pěti a v druhé skupině to nedalo pět lidí ze sedmi,“ prozradila Monika, která se nechala ihned po svém úspěchu zvěčnit.

„Ani si nedokážete představit, jaká je to úleva. Jsem strašně šťastná, že se mi to napoprvé povedlo. Za všechny ty roky práce a nervů by mi bylo hrozně líto, kdyby to nevyšlo. Studovat prezenčně při práci a dalších povinnostech bylo někdy nesmírně obtížné. Ale vyplatilo se! Jsem moc ráda, že jsem to nevzdala a dotáhla to do konce,“ dodala moderátorka Odpoledních zpráv na Primě, která ještě musí napsat diplomovou práci.

„Ale to je třešnička na dortu. Navíc budu psát o sledovanosti televizí, tak se na to těším, protože mi to je profesně o něco bližší než statistika, kterou jsem studovala. Za tři měsíce tedy svůj bakalářský a missí titul snad rozšířím o další, a to inženýrský!“ plánuje Monika Leová. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků