O blond hřívu přišla, výstřihu se ale nevzdá.

O blond hřívu přišla, výstřihu se ale nevzdá. Michaela Feuereislová

Po proměně na brunetu byste ji nemuseli poznat. Naditý výstřih jako znamení ale vnadné moderátorce zůstal

Na konci loňského roku byla moderátorka Veronika Farářová na hodinu odejita z pozice vedoucí pořadu Top Star, nedostatkem práce prý ale netrpí.  Ač zlí jazykové a hlavně závistivé kolegyně z branže roznášely drby, že si Farářová po odchodu z Primy už neškrtne, opak je pravdou. Poté, co odmoderovala všechny castingy České Miss, které probíhaly v nákupních centrech po celé ČR, potkali jsme ji ve vyhlášeném baru v centru Prahy, kde moderovala křest look booku obchodu se streetovou módou.

„Ano, spolupráce s Primou skončila. Nešlo o profesní pochybení, jak bohužel někteří z kolegů uváděli. Šlo o osobni vztahy, což se prostě občas stává, že si lidi zcela nesednou. Ačkoli cítím, že se jedná o křivdu, tak si myslím, že není třeba si dělat vzájemně zle. Naštěstí moderací je teď hodně a moc si všech nabídek vážím," usmívala se Veronika s tím, že zrovna tuhle akci si pořádně užila nejen díky přátelským vztahům s vedením značky, se kterou má dlouhodobější spolupráci, ale pochvalovala si i outfit, jenž jí stylistka vybrala. „Miluju streetovou módu a je fajn moderovat občas akce, kde mohu byt opravdu sama sebou."

Veronika tentokrát zahodila podpatky a na akci zvolila outfit korespondující se zaměřením módní značky, kolem které se točil program celého večera. Obula tenisky, na sebe si vzala pohodlný overal a na hlavu narazila čepici. Pochopitelně nechyběl hluboký výstřih, který se stal jejím poznávacím znamením. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků