Toni Garrn oblékla jeden z posledních trendů - průsvitný top bez spodního prádla.

Toni Garrn oblékla jeden z posledních trendů - průsvitný top bez spodního prádla. Profimedia.cz

Na tohle už si Leo musí nechat zajít chuť: Bývalka DiCapria předvedla, co pro něj ukrývala pod tričkem

Ostřílená modelka z Německa Toni Garrn proslula v branži už v roce 2008 exkluzivním kontraktem se značkou Calvin Klein a především pak o čtyři roky později, kdy ji společnost Victoria’s Secret jmenovala jedním z jejich andílků. Ta pravá hvězdná aura se okolo ní ovšem rozzářila o rok později, kdy se stala partnerkou Leonarda DiCapria (46)...

Čtyřiadvacetiletá Garrn měla tu čest doprovázet oscarového ‚dočkatele‘ za Revenanta: Zmrtvýchvstání nejen během luxusních dovolených na jachtách, ale i na společenských událostech, což se zatím například jeho současné partnerce Nině Agdal nepodařilo.

Rodačka z Hamburku na sebe ale dokáže upoutat zraky i bez pomoci slavného protějšku, všichni se o tom ostatně mohli přesvědčit tento týden v New Yorku na akci značky Dior k uvedení nové verze parfému Poison Girl, která přichází po roce od té původní. Garrn dorazila v jednoduchém černém outfitu, jemuž dominovalo průsvitné body, pod nímž modelka pochopitelně podle současných trendů neměla žádné spodní prádlo. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků