Tento muž je vedle Courtney Stodden vídán stále častěji...

Tento muž je vedle Courtney Stodden vídán stále častěji... Profimedia.cz

Našla si po potratu za hereckého manžela (56) další oběť? Silikonová zlatokopka (22) už nenosí ani snubák

Věkově nesourodé manželství amerického herce Douga Hutchisona (56) a rádoby zpěvačky Courtney Stodden (27) je zřejmě definitivně v koncích. Dvojice zřejmě nedokázala překonat zklamání z potratu miminka, který je potkal loni v červenci. Společně byli naposledy spatřeni v září. Platinová blondýna je naopak stále častěji vídána s jiným postarším mužem...

Na rande a posléze na oběd s tímto nenápadným pánem vyrazila například i v pátek, a to do restaurace Villa Blanca v Beverly Hills. Nestydatá účastnice reality show Celebrity Big Brother se rozhodně nesnažila být inkognito a naopak na sebe v titěrných šortkách, nadkolenkách a botách na vysokých jehlách strhávala na ulici veškerou pozornost.

Se stejným mužem Stodden trávila večer i o pár dní dřív, kdy společně navštívili restauraci ve West Hollywoodu. Plastikami ‚vylepšená‘ Courtney navíc už odložila i zásnubní a snubní prsten, a tak se dá očekávat, že s představitelem sadistického bachaře ze Zelené míle brzy zažádají o rozvod nebo při nejmenším oznámí odloučení. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků