Soraja Vucelic

Soraja Vucelic Profimedia.cz

Bejvalka slavného brazilského fotbalisty si koledovala o nastydnutí: V krátkých šatičkách vystavila na odiv nahou zadnici

Moderátorka a modelka Soraja Vucelic se proslavila nejen díky účasti v reality show Big Brother. Hojně se o ní psalo také v souvislosti s fotbalistou Barcelony Neymarem, s nímž prožila vášnivý milostný poměr.

Jejich vztah je už sice minulostí, ale Soraja se i nadále ráda předvádí a doufá, že se jí někdy podaří sbalit dalšího slavného muže.

Naposledy o sobě tato výstřední bruneta se zálibou v plastických úpravách dala vědět v rodném Srbsku, kam přijela na návštěvu za rodinou. Modelka je zvyklá trávit většinu roku v teplých krajích, a tak nejspíš zapomněla, že v Srbsku panuje zimní období.

Její „zimní obleček“ tedy působil značně nepatřičně. Jakmile se vnadná modelka v krátkých šatičkách sehnula, aby vzala do náruče svého malého psíka, vystavila na odiv holou zadnici.

Soraja si tak přímo říkala o nastydnutí. To však plastikové sexbombě vůbec nevadilo, protože chce za každou cenu provokovat. A to kdekoliv na světě. Loni vzbudila rozruch, když prohlásila, že zvažuje založení politické strany. Tisíce lidí, kteří ji sledují na sociální síti, zřejmě modelce zvedly sebevědomí do nebeských výšin. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků