Nemožnost zhubnout, nevůle a únava. Příčina může být i jiná

1. února 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Na váze zase o něco větší číslo. Ze dne na den to není tak hrozné, ale s odstupem 3 let je to viditelná změna. K tomu častá nepřirozená únava či náhlé alergie. Co půl roku nachlazení. Většina z nás zalehne a vše připíše nadcházející nemoci. Antibiotika zaberou, nemoc odezní, ale nadváha zůstává. Většina lidí se tak léčí, ani neví na co. Vypadáme hůř a hůř a plíživě se tak připravujeme o své zdraví.
Zlikvidujte parazity a zhubněte

Zlikvidujte parazity a zhubněte

Parazity máme v sobě naprosto všichni, to je známý fakt. Jde o jejich opakované přemnožení 2x ročně, které se projevuje přibýváním na váze, alergiemi, bolestmi či výraznější únavností. Navíc opět pokašláváme, není nám celkově dobře, další 2-3 měsíce nemáme žádnou náladu, nic se nám nechce. Natož sportovat. Vědci nedávno zveřejnili studii o tom, jak parazité mění naši psychiku. Není divu, že se nám nechce. Není v zájmu parazitů, aby hladověli nebo vymírali. Přibrat půl kila navíc během 3 měsíců je ok, ale v součtu za 5 let jde o 20 kilo. Současná Evropa se potýká s přemnoženými parazity u 4 lidí z pěti. Předkové se odčervovali pravidelně a mělo to svůj zásadní smysl.

Více
nyní na Antiparazitikum.cz
Paraziti brání zvýšenému výdeji energie

Paraziti brání zvýšenému výdeji energie

Paraziti vegetují v těle hostitele tak, že ho nutí přijímat vyšší dávky stravy, než by sám potřeboval. Hubnutí není možné. Navíc hostitel, tedy člověk, je více náchylný k chorobám, jelikož zároveň s energií klesá obranyschopnost. Většina lidí tak problémy zaměňuje za příznaky běžných nemocí a celostně to neřeší. Teprve po letech, když se podíváme do zrcadla nebo již užíváme další antibiotika, vyvstane otázka: proč? Odnepaměti naši předkové používali dostupné odčervovací prostředky. Nejenom delší půst, ale také extrakty z ořešáku, kurkumin a různá koření. Na rozdíl od nich máme v lékárnách konečně k dispozici přírodní doplňky stravy řady Wurm-Ex. Odčervení dnes vyhledává stále více lidí.

Více
nyní na Wurm-Ex.cz
Likvidací parazitů nastartujete metabolismus

Likvidací parazitů nastartujete metabolismus

Denně je v ČR náhodně diagnostikováno několik nakažení člověka např. škrkavkou psí. Toxoplasmou od koček onemocní až 80 % obyvatel Německa. „Pokud si myslíte, že se to týká pouze majitelů mazlíčků,škaredě se pletete“ uvádí Petr Pěnkava z vývojového centra přírodních doplňků řady Wurm-Ex (Wurm = Červ). Wurm-Ex je dnes jediným klinicky testovaným doplňkem stravy proti externím agentům na českém trhu.„Problémem Evropy není jen přehnaný kontakt s domácími mazlíčky, ale i nevydrhnutá kořenová zelenina a hotely, kde můžou být mazlíčci úplně kdekoliv. Normální rodina nemá ani tušení, kde se nakazila a jak dlouho v sobě parazity hostí. V rodině vše rotuje“, uvádí nezávislý server antiparazitikum.cz.

Více
nyní na Wurm-Ex.cz
Nepropásněte testovací balení a nepřekračujte dávkování!

Nepropásněte testovací balení a nepřekračujte dávkování!

Přemnožení parazité brání jakémukoliv zvýšenému výdeji energie. Nevůle a bolesti člověku brání zvýšit fyzickou zátěž, natož sport. Následuje vleklá únava a pochopitelně postupná nadváha. V lékárnách je nyní k dostání volně prodejný přírodní přípravek Wurm-Ex, který využívá kombinaci extraktů, které veterináři k odčervení používají už léta. Je možné získat i dvojnásobné balení Wurm-Ex 20 tobolek. „Wurm-Ex se užívá pouze 10 dnů, avšak způsobuje nekontrolovatelný úbytek váhy. V žádném případě nepřekračujte doporučené dávkování, nejedná se o přípravek na hubnutí“, varuje antiparazitikum.cz. Při zadání slova AKCE lze do dnes přípravek získat v akci na wurm-ex.cz.

Využít akci
nyní na Wurm-Ex.cz

Časová osa článků